Тури в Кіпр, ціни на путівки в Кіпр з Красноярська

Ноябрь 23, 2014 – 14:40

кіпрські довгі Зана svou нішу серед популярних туристичних курортів.Не можна сказати, що він виділяється серед інших якимись яскраво вираженими особливостями, але туристів рік за роком залучають м'який клімат острова, найчистіші пляжі хороший сервіс.

 

Тут не зустрінеш цілодобових тусовок і подібних розваг.Люди їдуть на Кіпр у пошуках спокійного, тихого, респектабельного відпочинку.

 

Кіпр з Красноярська

 

З кінця квітня по вересень авіакомпанія Nord Wind раз на два тижні здійснює прямі перельоти з Красноярська на Кіпр - аеропорт м.Ларнака. Зразковий час перельоту - 7 годин. У розділі Пошук туру Ви зможете самостійно підібрати собі тур і зробити заявку. Або ж, Ви можете звернутися до наших менеджерів, які із задоволенням проконсультують Вас і допоможуть з вибором.У розділі Контакти Ви знайдете всю необхідну інформацію для зв'язку з нами.

 

Віза на Кіпр

 

Для громадян Російської Федерації існує спрощений спосіб в'їзду в країну - про-віза.Паспорт, для оформлення про-візи, повинен бути дійсний не менше 6-ти місяців з дня подачі заяви.На кожного туриста заповнюється окрема анкета. При оформленні про-візи на дитину, вписаного в паспорт батьків, використовуються паспортні дані батьків.Якщо в паспорті туриста стоїть штамп - «Турецька Республіка Північний Кіпр», в'їзд в країну буде заборонений.

 

Транспорт Кіпру

 

На Кіпрі налагоджено міжміське автобусне повідомлення, вартість складає від 1 до 5 6 євро за 50 км шляху.У великих містах поширені муніципальні автобуси і мінібаси.Але по суботах автобуси ходять тільки до обіду, а в неділю - вихідний.В аеропорт дістатися можна тільки на таксі. Вночі таксі коштує дорожче приблизно на 15%. Можна заздалегідь обмовляти вартість поїздки з водієм, особливо на тривалі відстані, або при огляді визначних пам'яток.

   

Клімат Кіпр

 

на Кіпрі круглий рік Тепло і сонячно.Зима коротка і м'яка, зазвичай середня температура не опускається нижче +17 ° C, якщо не вважати гірській місцевості, де випадає сніг.Літо жарке і довгий (з травня по жовтень), температура повітря прогрівається до +35 ° C і завдяки низькій вологості легко переноситься.Що стосується купального сезону - він триває практично цілий рік.

 

Пляжі Кіпру

 

Айя-Напа і Протарас можуть похвалитися найкращими пляжами.До них можна віднести - Ніссі-Біч з білосніжним піском, Пісочний затоку, Золоті піски і гальковий пляж Петра-ту-Роміу.А жвавий і тусовочний пляж Макронісус приваблює молодих людей з усього світу.

Источник: www.el-mar.ru

Похожие статьи:

  1. Кіпр Пафос Пам'ятки
  2. Купальня Афродiти
  3. Курорти Туреччини
  4. Кіпр Готелі Відгуки