Кіпр

Октябрь 23, 2014 – 10:41

Відпочинок на Кіпрі в червні  
Острів Кіпр розташований в центрі східної частини Середземного моря.Територіально він ділиться на дві частини - одна з них належить Туреччині, другий являє собою державу Кіпр.Характерною і дуже приємною особливістю цього чарівного місця є те, що круглий рік тут можна насолоджуватися сонячними днями...  
Відпочинок на Кіпрі з дітьми 

Наши соотечественники в нынешних реалиях всё чаще стремятся купить недвижимость в испании по разумной цене, ведь иметь собственную виллу в европейской стране - это мечта каждого гражданина.


Ви збираєтеся у відпустку всією сім'єю, плануєте взяти з собою дітей.Місце для відпочинку з дітьми варто вибирати особливо ретельно. Важливо, щоб був продуманий сервіс для дитячого відпочинку, заходи, басейни для дітей, ігрові кімнати та багато іншого.У такому випадку, ідеально підійде Кіпр.  
Кіпр з Омська  
Кіпр - приголомшливо красивий острів на Середземному морі, оповитий чарівними легендами, острів, де оживає історія, а земля наповнена стародавніми таємницями.Тут гори, тінисті кедровники, щедрі виноградники й апельсинові гаї облямовані сонячними піщаними пляжами і блакитними водами Середземного моря.


Монастирі Кіпру Неофіта Troodoticsa  
Навколишній села Тала, за дев'ять кілометрів від Пафосу на верхній частині схилу є чоловічий монастир Неофіт Затворник або Житель Санкт-в'язниці, kotoryj був заснований ченцем неофітів.Народився Неофіт в 1134 в провінції Ларнака і коли йому виповнилося вісімнадцять років, його прийняли послушником в обитель святителя 

Іоанна Златоуста...  
Monastyri Кіпр
У 40 кілометрах від Пафосу в Високе схилі Роа вартістю чоловічого монастиря XII століття, побудований на честь ікони Богородиці Hrisoroâtissy - "Богоматір Золотий гранатою».Як свідчить переказ, цей образ написаний апостолом Лукою.  
Пам'ятки Кіпру  
Кіпр є третім за величиною островом Середземномор'я, зручно розташованим між Євразією та Африкою.У 1974 році Туреччина захопила 37% території острова, і нині Кіпр розколотий на дві частини: грецьку і турецьку.


Пляжі Кіпру  


Відпочинок на Кіпрі просто чудовий, завдяки чудесному м'якому клімату і добре налагодженої інфраструктури, що дозволяє проводити час без зайвих зусиль по організації побуту і відпочинку.


Культура Кіпру  


Оскільки Кіпр знаходиться на перетині торгових шляхів Африки, Європи та Азії, це не могло не відбитися на його своєрідний культурі.


Кухня Кіпру. Традиційні страви.  
Кухня Кіпру як хороший коктейль, в якому різні інгредієнти, змішавшись, перетворилися на абсолютно новий продукт з неповторним смаком і ароматом.Увібравши в себе всі кращі кулінарні шедеври сусідніх країн, кіпрська кухня додала їм власний шарм і відтінок смаку.
Кіпр. Корисні поради

Источник: www.vokryg-sveta.com

Похожие статьи:

  1. Купить наборы Военные корабли совместимые
  2. Выбор недвижимости в Украине
  3. Делаем ремонт в ванной комнате
  4. Дубайский аэропорт возобновил работу
  5. Мобильное приложение казино Фреш