Недалеко від Пафосу є містечко, де, за легендою, Афродіта розважалася зі своїм коханцем Дионисом і іншими чудовими чоловіками. До купального можна дістатися лише пішки. Вважалося, що Афродіта любила купатися в тіні фігового дерева і в заростях папороті. Вода в купальні начебто дарує вічну юність.

Перевірити це твердження ніяк не вийде, тому що купання заборонено. Хіба що руки-ноги змочити. Від купальні стежка веде до Фонтану кохання. Ці пішохідні маршрути безкоштовні. Ніхто з вас і євроцента не візьме за відвідування озера і Фонтану. На огляд цих пам'яток в середньому йде три години. Храм Афродіти був побудований в селі Куклія, що в 15 кілометрах від Пафосу. Його звели ще в 12 столітті до нашої ери. Про храмі в своїх поемах писав Гомер.

Колись, згідно з місцевими традиціями, всі жінки острова повинні були хоча б раз у житті зайнятися сексом з незнайомим чоловіком. Оргії проходили саме в храмі Афродіти під пильним поглядом богині. Багато прочан приїжджали сюди, щоб спеціально взяти участь у так званих Афродісія. Пізніше традиція була перервана совісними християнами, а храму дісталося як від новонавернених, так і від землетрусів. Так що до наших днів дожили тільки руїни.

Найромантичніше і пейзажне місце, яке мені доводилося відвідувати! Чи не слухаю легенду про Афродіту і її коханця, можна відразу ж сказати, що це місце ідеально створено для закоханих парочок. Відкрите найчистіше море, гарний піщаний пляж, природа і найчистіше повітря. Пробрався через зарості, відкриватися неповторна картина: невелике озеро, це і є купальня, яке наповнюється з кришталевої чистої води. Під Загалом, купальня - це величезна діра в скелі, яка з часом наповнилася чистою водою. Купатися в ньому, чому то забороняють, але от вмитися і змочити руки і ноги варто обов'язково, так як за легендами і традиціям, той хто вмиється в купальні Афродіти назавжди залишиться молодим, і до кінця життя збереже свою справжню, природну красу. Вмиватися варто в спеціально обладнаному фонтанчики.
Легенди легендами, а в цій місцевості дійсно дуже красиво. Недалеко від купальні є храм Афродіти, в якому нічого цікавого немає, але відвідати для галочки можна. Дуже красиве місце!

Похожие статьи:

  1. Ковані вироби
  2. Кування металу
  3. Гаражні ворота
  4. Кіпр 2 Тижня Путівки