Айя-Напа. NISSAN Пляж

Ноябрь 24, 2014 – 14:45

Кипр-2008. Айя Напа. Кальмар Ітаки, як nedelnogo портів ми дісталася готель "Kristofiniâ" (Christofinia) в Айя-Напа (Айя-Напа).Забігаючи вперед, скажу, що варіант для нас відмінний, особливо за ці гроші.Але про все по-порядку.

 

Про відстанях

 

По-перше, поняття першої, другої, або ще якийсь лінії, прийняте для готелів Туреччини і Єгипту, зовсім не підходить для Кіпру.У жодного готелю немає власного пляжу, а розрізняються вони довжиною шляху, який Ви долаєте до моря.

 

Кипр-2008. Кристофиния. Вид из номера 106 У рекламних цілях турфірми пишуть досить кумедні фрази: "... Друга лінія, 100 м до пляжу .. "- це повна нісенітниця! Навіть якщо якийсь з кутів території готелю і знаходиться в 100 метрах по прямій від моря, не думаю, що всі відпочиваючі займаються паркуром, щоб щодня долати цю відстань , перемахуючи через паркани, сараї і дахи сусідніх готелів.

 

У зв'язку з цим, думаю, розумніше оцінювати відстань у "хвилинах" ходьби.Крістофінія тоді буде у п'яти-семи хвилинах, небудь готель "першої лінії" - у двох хвилинах.Центр Айя напи - в 50 хвилинах (а не 3 з невеликим кілометрах, як це є насправді).

 

Про готель Крістофінія

 

досконально "дослідженням" можливостей готелю ми не займалися і навіть були трохи здивовані, коли вже по-поверненню до Москви на сайті готелю виявили, що в ній був закритий басейн, сауна і т.п. Головною вимогою у нас була наявність пристойного номери з ліжком і ванною кімнатою і сніданку.Ще у нас була вечеря, але про це пізніше.

 

До цього необхідного мінімуму додався "непоганий вигляд" з балкона, що дозволяв проводити незайняте сном час в готелі саме на ньому, а також телевізор, за пульт для якого довелося внести депозит 10 євро.Таку ж суму ми віддали за використання сейфа на ресепшені, де залишали документи.І все ті ж 10 євро можна було заплатити за користування холодильником, правда, робити ми це не стали, бо не розуміли, що в ньому можна зберігати, а незабаром холодильник з нашого номера і зовсім зник.

Источник: milkov.ru

Похожие статьи:

  1. Матові натяжні стелі
  2. Кіпр Ларнака Готелі
  3. Кіпр Папантоніу Готель
  4. Кіпр Готелі Відгуки