Кіпр

Ноябрь 4, 2014 – 21:45Стародавня столиця Кіпру. Місто, розташоване в західній частині острова, зберігає чарівність стародавнього Кіпру. Тут не надто багатолюдно, як в Лімассолі: місто скоріше нагадує цивілізовану село. В Пафосі немає автомобільних пробок, місто компактний, і в будь-яку точку можна дістатися хвилин за 15.Пафос - культурна столиця 2017

Сьогодні Пафос активно розвивається як туристичного центру. Місто гордо несе титул культурної столиці Європи 2017 року, активно готуючись до прийдешніх святковим заходам.

Пафос розташований на в'їзді в унікальний природний заповідник Акамас (Akamas) - тут розташований чудовий куточок незайманої природи, дикі пляжі, де черепахи виводять своє потомство. В Акамасе одні з кращих стежок для любителів хайкінга з фантастичними видами на море, що відкриваються з високих скель. Поруч з Пафосом розташований другий за величиною кіпрський міжнародний аеропорт.

На відміну від інших туристичних центрів фрагмент колони апостола ПвелаКіпра Пафос має яскраву історію, що йде корінням в глибоку старовину. Пафос згаданий в Євангелії. До столиці Кіпру, древнє місто Паф в ході першого паломницької подорожі прийшов апостол Павло в супроводі апостола Варнави. Про це оповідає книга Діянь святих апостолів (Діян. 13: 4-12). В центрі туристичної зони - в Като (нижньому) Пафосі зберігся фрагмент колони, у якої, згідно з переказами, бичували апостола.

Приблизно до цього ж історичному періоду (початку нашої ери) відносяться і розкопки в центрі Пафосу недалеко від старого порту, та й сам порт з збереженим з часів оттоманського правління фортом XVI століття представляє історичну цінність. Крім того, Старий портето улюблене місце городян для прогулянок: в порту розташовані таверни і невеликі кафе, де можна посидіти з чашкою кави або з келихом вина і тарілкою морепродуктів, дивлячись на розмірно погойдуються риболовецькі судна. Тут же організовано розваги для туристів і місцевих жителів: плавучий 7D-кінотеатр «Наутілус», оренда моторних катерів, судна зі скляним дном і центральний офіс компанії Sail First, що пропонує навчання вітрильного спорту, а також парусні яхти в оренду.

Гробниці королів, історія яких сягає в дохристиянський період, монастир святого Неофіта, де збереглися печери з фресками XII століття, печера мучениці Соломонії часів гонінь на перших християн - це далеко не повний перелік святинь, що відображають історію однієї зі столиць стародавнього світу. Детальніше в нашій статті, присвяченій пам'яткам Пафосу.

Похожие статьи:

  1. Задачи управленческого учета
  2. Косметичний ремонт - з чого почати
  3. Косметичний ремонт - з чого почати
  4. Індійські напої на всі випадки життя
  5. Чому варто купити квартиру в новобудові