Кіпр

Ноябрь 14, 2014 – 11:55

Весілля на Кіпрі - це море емоцій, безмежна романтика, буйство яскравих фарб, казковість і нереальність подій.Все це відбувається на острові кохання - Кіпр.

 

Весільна церемонія може бути проведена в готелі, місцевому муніципалітеті, каплицях або в церкві.Велика частина населення сповідують православ'я. На острові є російська православна церква, і, при бажанні, офіційна розпис може бути доповнена вінчанням.

 

Лімассол розташовується на південному узбережжі острова, об'єднуючи в собі кілька призначень: курорт, центр кіпрського виноробства, головний морський порт і економічна столиця острова.Тут є все для шикарного весілля і чарівною фотосесії. У безпосередній близькості від міста знаходиться середньовічний замок Колосси, в якому вінчався Річард Левине Серце зі своєю улюбленою Беренгарією наварского.Далі, уздовж узбережжя розкинувся Куріум, прославився прекрасно відновленим амфітеатром. Лімассол вважається одним з найвеселіших міст Кіпру. У весняний період тут проходить карнавал, маскаради, грандіозний парад, танці, і все це супроводжується атмосферою веселощів і яскравими костюмами.Влітку проходить фестиваль драматичного мистецтва. Восени настає пора фестивалю вина, названим на честь бога Діоніса.

 

В Пафосі будь весільна церемонія набуває казковість і неповторність.В давнину це місто було столицею Кіпру. До сьогоднішнього дня тут збереглася безліч античних цінностей - мозаїки Діонісія, катакомби Соломона, колона Апостола Павла і багато іншого.Пафос повністю виправдовує свою назву. Природа щедро нагородила місто пейзажами - соснові і кедрові гаї, виноградники, піщані пляжі, перериваються скелястим узбережжям, античні руїни і пишні сади.

 

В містечку Айя-Напа весільні церемонії проводяться в комфортабельних готелях.Найчастіше розпис організовується на відкритому майданчику, прикрашеної по вибору закоханої пари.Після торжества можна чудово відпочити на широких пляжах.  
Мальовнича середньовічна сільце Лефкара з радістю приймає всіх молодят.Лефкара прославилася мереживами «лефкарітіка», а також виробами з срібла.Перенесіться із сучасного світу в атмосферу спокійного сільського життя, пройдіться по звивистих вуличках з кумедними будинками.Все це створює враження, що час зупинився. В одному із старовинних ...

Источник: www.intergid.ru

Похожие статьи:

  1. Насолода на Кіпрі
  2. Котли електричні
  3. Весілля на Кіпрі Відгуки
  4. Відгуки Готелі Кіпру