Мода на Сардинії

Апрель 18, 2015 – 20:09Незважаючи на те, що мода - поняття світове, кожна країна все ж має власну моду. Хоч Сардинія і належить Італії, вона завжди жила самостійним островом. Саме тому мода на Сардинії завжди відрізнялася від італійської.


В першу чергу Сардинія можна легко назвати ще однією модною «столицею». Так як острів є елітним курортом, то сюди з'їжджається весь модний бомонд. Іноді складається таке враження, що Ви перебуваєте на модному показі. Але, як кажуть, ця мода «не для всіх». Часто саме на Сардинії з'являються дівчата в речах, які стануть модними в наступному сезоні.

На Сардинії досить багато як бутиків з елітною одягом, яку можна побачити лише на телевізійних екранах, так і звичайних магазинів, в які спокійно може зайти «простий смертний». В основному на Сардинії переважно одягати речі з натуральних волокон. Особливо популярні речі з бавовни. Рано вранці або ввечері найкраще мати при собі светр або легку куртку - в цей час на острові досить прохолодно. На пляжі, як і в інших місцях, прийнято прикривати голову капелюхом або панамою - це, скоріше, не атрибут моди, а необхідність. Виходити у відвертому пляжному вигляді в місто не рекомендується. Влітку дівчата на Сардинії воліють носити міні-спідниці, джинси тут не особливо поширені. Можна звернути увагу на брюки з легкої тканини.

Похожие статьи:

  1. Свята на Сардинії
  2. Памятки Сардинії
  3. Легенди Сардинії