Греки - люди досить відкриті і гостинні. Як ми переконалися на практиці, це дійсно так. Гуляючи в Неа Потідеа ми розглядаючи будинки, в яких живуть греки. Ділянки біля будинків вони прикрашають кущами квітів і різними деревами. Коли ми стояли біля одного такого будинку, до нас вийшов грек, зрізав велику квітку і підніс моїй дружині.
Народ цей не надто пунктуальний, запізнення на півгодини не вважається непристойним. Греки схильні обіцяти більше, ніж можуть зробити, але все це з благодушності. Сама природа і клімат розташовують до того, щоб життя текло розмірено, не поспішаючи. 

Акрополь. Cердце Афін, священна скеля, де розташовані два найпрекрасніших храму античного світу - величний Парфенон, шедевр архітекторів Іктіна і Калликрата, і невеликий, витончений Ерехтейон з його знаменитим портиком каріатид. Тут же розташовуються ворота Пропілеї, маленький храм Афіни Ніки (Переможниці) і амфітеатр Діоніса. Плака. Cамий древній і самий мальовничий район Афін, розташований біля підніжжя Акрополя. Вузькі звивисті вулички Плаки забудовані маленькими одноповерховими будиночками і елегантними аристократичними особняками. Тут же розташовано безліч таверн, кабаре і та сувенірних магазинчиків.


Монастир Дафні. Всесвітньо відомий пам'ятник візантійського мистецтва, розташований в 11 кілометрах від Афін. Національний археологічний музей - найзнаменитіший музей Афін. Експозиція охоплює період від зародження грецького мистецтва до періоду римського завоювання. Найпопулярніший відділ музею - той, де представлені знахідки з Мікенських гробниць: золоті маски, кубки та багато іншого.
Музей Кераміка - вражаюча колекція античних предметів, знайдених в Некрополі Кераміка - стародавнього афінського району гончарів: скульптури, вази, кам'яні надгробки різних епох ...

Похожие статьи:

  1. Все о Сицилии
  2. Природні пам
  3. Стрижка собак
  4. Автовикуп
  5. Шан РОСЛЕС