Тури на Кіпр від (ТЕЗ ТУР) TEZ TOUR з Москви за низькими

Октябрь 27, 2014 – 01:13

незабутнє свято в перлина Середземного моря - острів Кіпр

 

Кіпр - Там svoeobraznoe держава-острів, kotoroi розташований у східній частині Середземного моря.Столиця острова - місто Нікосія. У територію республіки включається не тільки сам острів, а й прилеглі острови.З 1974 року Кіпр розділений на 2 частини, більша з яких контролюється місцевою владою республіки, 2-а частина островів знаходиться у владі ТРПК - Турецької Республіки Північного Кіпру.

 

Зовсім не випадково Кіпр привертає величезну кількість туристів.Чисті пляжі, безхмарне небо, спекотне сонце, неповторні природні контрасти і здоровий клімат багато в чому визначають Республіку Кіпр в якості місця ідеального відпочинку туристів.Клімат на острові субтропічний і середземноморський. Літо тут починається з середини травня, спека тримається до середини вересня.

 

є третім за величиною з островів Середземномор'я, Кіпр славиться найтривалішим влітку з найбільш теплими водами моря.Весна на островах починається вже в лютому, а купальний сезон можна сміливо відкривати з кінця квітня.

 

Весь Кіпр відносно невеликий. На автомобілі його можна об'їхати за 1 день, оглядаючи при цьому неповторні пам'ятки, і милуючись дивовижною природою цього середземноморського краю.Завдяки відмінним кліматичних умов і чудово розвиненою індустрії туризму, республіка Кіпр по праву вважається чудовим місцем для сімейного відпочинку.

 

Одним з головних національних доходів вважається туризм.У цій сфері працює велика частина населення республіки. Прибуток від туризму - головне джерело надходження валюти до бюджету держави.

 

Популярні курорти Кіпр

 

Самі популярним і близько розташовані курорти Кіпру Пафос, Ларнака, Айя-Напа, Лімассол, Протарас.Безліч пляжів островів за добре розвинену інфраструктуру і екологічну чистоту нагороджені Блакитним прапором Євросоюзу.

 

Відрізняється Кіпр від інших курортів великою різноманітністю ландшафтів.Пейзажі сучасних міст тут змінюють крихітні села, гірські величні масиви - нескінченними піщаними пляжами, виноградники і оливкові гаї - банановими плантаціями і цитрусовими садами.Жителі Республіки славляться надмірним гостинністю і привітністю.

Источник: tez-travel.com

Похожие статьи:

  1. Деревяні вікна з дуба
  2. Мікроблейдінг брів
  3. Замовити суші додому
  4. Кіпр Готелі Відгуки