Кіпр

Октябрь 29, 2014 – 19:30


Основні курорти Єгипту є Шарм Ель Шейх, Хургада, Сафага, Дахаб і Макаді Бей. Кожен з них має свої унікальні особливості і переваги.
Шарм Ель Шейх є престижним і досить дорогим курортом Єгипту, улюбленим місцем для дайвінгу, на цьому крорте створені всі можливості для вивчення унікальних коралових заповідників Червоного моря. Готелі Шарм Ель Шейха відомі своїм комфортом і сервісом, що робить даний курорт одним з найпопулярніших.
Хургада - курорт Єгипту з демократичнішими цінами, що славиться своїми чистими пляжами і безліччю морських розваг, характерних для відпочинку в Єгипті.
Макаді Бей - елітний курорт Єгипту. Макаді Бей є елітною зоною відпочинку в Єгипті. Тут розташовані найрозкішніші і дорогі готелі на узбережжі. Даний курорт є кращим варіантом для шанувальників спокійного і розміреного відпочинку. Відпочивати в Макаді Бей приємно, дорого і почесно.
Сафага - курорт Єгипту, що відрізняється багатогранністю і справжній рай для любителів дайвінгу. Ті, хто знає толк в зануреннях, поспішають потрапити на цей єгипетський курорт, а потім повертаються сюди знову і знову. Проживання в Сафаге відрізняється невисокими цінами, що вабить сюди безліч відпочиваючих, а єгипетські піски Сафаги давно отримали визнаний статус лікувальних.
Дахаб-невеликий курорт в Єгипті, розташований на Синайському півострові Єгипту. Дахаб облюбували для себе ті, хто віддає перевагу спокійному і недорогий відпочинок. Даний курорт Єгипту також є центром для виндсерферов і дауншифтерів.

Тури в Єгипет - це чудовий відпочинок на морі в Єгипті, який доступний кожному в будь-який час року. Тури в Єгипет є безпомилковим варіантом проведення відпустки на будь-який смак і бюджет. Коли в Україні вже сиро або холодно, в Єгипті Вас зустріне ласкаве сонце, чисте море, захоплюючі екскурсії та веселі нічні дискотеки. Всі ці чинники і приваблюють багатьох туристів в Єгипет.

Похожие статьи:

  1. Туры на Бали
  2. Курорти Туреччини
  3. Отдых на Кипре
  4. ​Туры в Прагу
  5. Автовикуп