Ціни на відпочинок на Кіпрі в 2014 році

Октябрь 21, 2014 – 11:56

Отдых на Кипре Перлиною Середземномор'я багато іменують острів Кіпр, не погодитися з цим неможливо.Відпочинок на Кіпрі - це золоті пляжі і чисте, тепле море, це м'який клімат і його сприятливий вплив на дорослих і, особливо, на дітей.Ваш незабутній відпочинок на Кіпрі 2014 - це більш 300 сонячних днів у році, це велика історія, яка налічує вже понад 9 тисячоліть!

 

Невисокі ціни 2014 на відпочинок на Кіпрі відкривають для Вас бездоганний сервіс, ідеальне харчування, смачні вина.Популярність турів на Кіпр дуже висока. За масовістю цей напрям можна порівняти з Туреччиною та Єгиптом, а за рівнем обслуговування цей острів значно обходить ці напрямки.Якщо порівняти ціни на Туризм на Кіпрі, для тих, okažutsâ нижче, ніж в країні, Массов poseŝaemyh rossijskimi туристами.

 

Курорти

 

Визначаючи для себе відповідну вартість відпочинку на Кіпрі, розгляньте різні курорти.Айя-Напа може здатися вам шумновато - тут ні на хвилину не змовкає життя, до ранку гуляє молода публіка в клубах і на дискотеках.Серед найпопулярніших місць відпочинку на півдні острова можна виділити такий же галасливий і молодіжний Лімассол, - курорт для сімейного відпочинку, заможних людей та індивідуальних туристів, Протарас - молодий, спокійний і тихий курорт, і Пафос з дивними ландшафтами і величезною кількістю стародавніх пам'ятників.

 

У північній частині острова широко відомі Кіренія і Фамагуста.Остання знаходиться на території частково визнаної держави Турецька Республіка Північного Кіпру, але є справжньою унікальної історичної, культурної та архітектурної скарбницею.

 
 

Відпочинок на Кіпрі - ціни 2014

 

Якщо вас зацікавило питання, скільки коштує відпочинок на Кіпрі, ви можете зайти в систему пошуку турів онлайн і підібрати для себе найвигідніший варіант.Зверніть увагу на те, що в 2014 році ціни на відпочинок на Кіпрі можна легко знизити за рахунок раннього бронювання або придбання гарячих турів.Багато мандрівники зробили свою подорож на Кіпрі бюджетним, завдяки тому, що підібрали саме ця категорії турів зі знижками.

 

На унікальному і дуже древньому острові можна знайти будь-які види відпочинку.Це може бути спокійна сімейна поїздка або романтичну подорож, в тому числі весільне, а можна дуже активно провести час, відправившись на сафарі на джипах, займаючись дайвінгом, снорклингом, серфінгом, яхтингом, і багатьма іншими видами водного спорту.Головне - всі види відпочинку ви легко сумістите при бажанні.

Источник: www.clickandtravel.ru

Похожие статьи:

  1. Дитячий Відпочинок на Кіпрі
  2. Активний Відпочинок на Кіпрі
  3. Відгуки про відпочинок на Кіпрі