Кіпр

Ноябрь 21, 2014 – 20:01


Рига - один з найстаріших міст Європи, в 2001 році їй виповнилося 800 років.
І тому німці торгували, переправляючи товар з Європи до Азії і назад. На сьогоднішній день, Старе місто частково зберігся, деякі будівлі відновили, тому гуляючи по бруківці і по вузьких вуличках міста можна відчути атмосферу тих днів, побачити комори, складські приміщення зі старовинними підйомниками, а так же місця де багаті купці зустрічалися для вирішення важливих справ.

До таких будівлям можна віднести "Будинок Чорноголових" та будівлі "Малої та Великої Гладій".

Будинок Чорноголових згадується вперше в 1334 році, він використовувався для зберігання товару і так же для зустрічей холостих купців, ще будівля мала підземний хід, який виводив на берег Даугави до особистої пристані.


Ще варто відвідати старі церкви, такі як Церква Святого Петра, Церква Екаба, Домський Собор.

Церква Петра вперше згадується в 1209 році, воно було головним церковною спорудою того часу. В ній знаходилася діюча школа міста, а так само була найвищою будівлею в Європі, яке було побудовано з дерева і мало 123,25 метра у висоту. Кілька разів будівля горіла, добудовувалося і перебудовувалася.

У первинному вигляді церква мала дерев'яну вежу, яка під час другої світової війни згоріла від попадання снаряда. Пізніше її відновили, зробивши металевої. На сьогоднішній день будівля є Лютеранської церквою, в якій кожне воскресіння проводяться служіння. Так само будівля має два оглядові майданчики, з яких відкривається вид на Старе місто.

Похожие статьи:

  1. Дитячий Відпочинок на Кіпрі
  2. Бурный роман Гарри Поттера
  3. Что такое коды скидок и купоны?
  4. Нові житлові комплекси