Іспанці на Великдень вирішили залишитися вдома

Март 30, 2015 – 19:54


Страсний тиждень в Іспанії - канікули, які завжди приводять в рух великі маси народу, направляючи їх, як правило, на середземноморські берега - за сонцем, морем і повітрям, вільним від автомобільного смогу, характерного для промислово розвинених міст центру і півночі країни. 

Однак, говорячи про Великодньому тижні-2015, не можна не звернути увагу на те, що цьогорічне святкування стоїть осібно: за даними Іспанської Конфедерації готелів та місць розміщення туристів (Confederacion Espanola de Hoteles y Alojamientos Turisticos - Cehat), число зарезервованих номерів у готелях перевищує аналогічний показник минулого року на 22%.
«Іспанські готельєри висловлюють задоволення тим, що внутрішній турист побажав залишитися внутрішнім, а не поїхав до Тунісу, як він часто робив раніше, - пише інформаційний портал elЕconomista. - Так і зарубіжних туристів приїжджає все більше, чому «виною» політична та економічна стабільність Іспанії. Якщо динаміка зростання відвідуваності іноземцями, що склалася в перші два місяці поточного року, збережеться, то червень ми завершимо з цифрою 29,5 мільйона зарубіжних гостей, проти 28 мільйонів, що побували в Іспанії в першому півріччі 2014. Переорієнтування тих же любителів екзотичної Африки на Іспанію з лишком компенісірует «недоезд» росіян, число яких цього року ледь досягає 65% від минулорічної кількості ».

Похожие статьи:

  1. Купить наборы Военные корабли совместимые
  2. ​Детали интерьера в граните и мраморе
  3. Что лучше: деревянный дом или дом из сайдинга?