Кіпр

Ноябрь 25, 2014 – 09:29

Вашему вниманию предлагается верхняя одежда на осень 2014, высокое качество товара и низкая стоимость, которые Вы оцените по достоинству.


Провінція Малага входить до складу самого південного регіону Іспанії - Андалусії. Це одне з небагатьох місць в світі, де на території всього в 7308 км.кв можна знайти і морський берег з розпеченим піском, і ліс, і засніжені гірські вершини. Тут рідко буває холодніше +15 градусів, тут сонце світить 300 днів у році, і тому узбережжі Малаги називається "Сонячний Берег". Звідси всього в годині їзди знаходиться один з самий відомих європейських гірськолижних курортів Сьєрра Невада.

Тут знаходиться головний аеропорт Андалусії, і з порту Малаги відпливають кораблі в усі куточки світу. Тут можна знайти і Марбельї, де будують вілли і швартують яхти мільйонери всієї планети. Тут в 1881 році народився Пабло Пікассо, зрештою.

Столиця провінції - місто Малага з його унікальною історією, архітектурою і неповторною атмосферою. У ясну погоду з берегів Малаги видно африканський берег, і не дивно, адже до Африки всього 12 кілометрів. А якщо поїхати на захід, то через годину з невеликим можна потрапити в Гібралтар, територію Її Величності Королеви Англії.

У Малазі говорять на андалуські діалекті іспанської мови. Відрізнити його від класичного кастильского прислівники можна більш закритою артикуляцією, проковтуванням закінчень слів. Жителі Малаги змішують звуки "г" і "б", не завжди вимовляють "д" і "р", ласкаво називають сонце "Лоренсо" і дуже люблять свою провінцію. Вони доброзичливі, легко пояснюються мовою жестів і здатні одночасно вести три-чотири діалогу. Вони безкорисливо допомагають оточуючим, нехитрі і наївні. Люблять свого короля і його сім'ю, критикують уряд, вірять в бога.

Малага була заснована фінікійцями в 1100-х роках до нашої ери під назвою Малака. За всю історію свого існування Малага переходила від фінікійців до римлян, від римлян до арабів, і тільки в 1487 році місто було відвойовано кастильською військами і приєднаний до Кастилії, сучасної Іспанії.

Сучасна Малага мало схожа на Малагу часів її завоювань. З збережених будівель цікаві Алькасаба, мусульманський палац-фортеця, Хібральфаро, палац, побудований в XIV столітті за правління гранадського каліфа Юсуфа Першого на вершині пагорба, звідки відкриваються мальовничі краєвиди на затоку і на центр міста.

Похожие статьи:

  1. Бронювання яхт заказать диплом
  2. Аїдомаджоре муніципалітет в Італії
  3. Відгуки про відпочинок на Кіпрі
  4. Подходящие картриджи для принтеров
  5. Тиотриазолин цена на Кипре осенью