Кіпр

Ноябрь 6, 2014 – 08:07


Круїзний відпочинок - це ідеальне співвідношення ціни і якості

У вартість круїзу включена практично все, що необхідно для фантастичного подорожі: харчування, розміщення, безалкогольні напої, денні і вечірні розважальні програми, а також переміщення між пунктами маршруту. Найчастіше вартість за круїз на розкішних лайнерах становить менше 100 $ за людину на добу, що набагато менше, ніж Ви витрачаєте при наземному подорожі: готель, вечеря, шоу і транспорт. На деяких круїзних лініях, діти плавають безкоштовно або за зниженими тарифами при спільному проживанні з двома дорослими в одній каюті.

Побачити безліч визначних пам'яток і тільки раз розпаковувати валізу

В круїзі Ви розпаковуєте чемодан всього один раз, і Ваш плаваючий готель доставить вас з міста в місто або від острова до острова і немає ніякої необхідності розбиратися з розкладами поїздів і поромів, або тягти свою валізу по мощення вулицями. Щоранку Ви прокидаєтеся в новому місці. Ви не можете вибрати, що відвідати острів Святої Люсії або Барбадос, Італію чи Іспанію? Навіщо Вам вибирати щось одне? Просто виберіть маршрут, який проходить через всі міста з Вашого списку бажань.

Круїзні лайнери створені для сімейного відпочинку

Від малюків до підлітків, бабусь і онуків, в круїзі знайдеться розваги для всіх віків. Якщо Ви щосили намагаєтеся знайти тур, який підійде і дитині п'ятирічному і підлітку і Вам, то круїз - ідеально вам підійде. Розваги для дітей розділені за віком. Підлітки мають свої тусовки, далеко від ігрових майданчиків для найменших і, звичайно, на пристойній відстані від батьків, відпочиваючих біля басейну і в барі. Як може не сподобається поїздка, де можна пограти у відео-ігри і поплавати в басейні, і при цьому провести час з сім'єю за вечерею або під час екскурсії на березі? А батьки можуть перейнятися романтичною атмосферою під час вечері удвох, користуючись послугами дитячого клубу пізнім вечором.Безліч розваг на борту

Похожие статьи:

  1. ​Переваги дощок оголошень
  2. Переваги кутових диванів
  3. Кіпр Сезон для Відпочинку
  4. Переваги газону в рулонах