Кіпр

Ноябрь 13, 2014 – 18:08


В XV столітті в цьому піратському місті правили бал контрабанда і супутні явищу злато-срібло. Пройшли століття, перш ніж Пуерто-Плата став туристичним центром, а пляжний пісок - золотом, що привертає тисячі туристів з усього світу.

Це місто, що стало столицею однойменної провінції, заклав Христофор Колумб, він же придумав назву для майбутнього поселення - «Порт зі срібла». Знаходиться місто Пуерто-Плата приблизно в 25 км від міжнародного аеропорту з тією ж назвою.

Про домініонів ми найчастіше згадуємо, коли наближаються холоди і настає час вибирати місце для «теплого» відпочинку в одній з країн вічного літа. Віддаленість острова компенсується особливою атмосферою, яка панує в містах і на курортах. Домініканці щиро привітні, вміють радіти всім проявам життя і «заражають» цієї манерою блідолицих жителів Європи. Домініканські готелі, визнані еталоном гостинності, об'єднують на своїй потопаючої в зелені території безліч послуг. Можна і не виходити за ворота домініканського готелю - тут є все для реінноваціі: SPA, казино, ресторани, басейни, спортивні майданчики, анімація. Вся ця краса, як правило, знаходиться прямо на березі океану, на відмінному охоронюваному пляжі. Загалом, вищеописане цілком стосується курорту Пунта Кана.

Українські туристи добре знають цей курорт - стежку до нього давно протоптали наші туроператори. Левова частка пропозицій на ринку «присвячена» тутешнім готелям, які за десяток років підкорилися смакам російськомовного потоку туристів. Багато комплекси працюють за системою все включено, мають російськомовний персонал і включають в меню «нашу» їжу. Для тих, хто їде в Домінікану вперше, краще відпочинку, ніж у великому резорт-комплексі, повному задоволень, не придумаєш.

Поворотним туристам варто урізноманітнити домініканську географію, наприклад звернути свій погляд на північ, де знаходяться курорти провінції Пуерто-Плата. Тут найкращі пляжі країни, дуже мальовнича природа, а пальмові гаї підступають зовсім близько до берега Місцеві невинно-чисті заповідники і природні парки займають майже третину всієї території країни.

Похожие статьи:

  1. Приоткрытые тайны наркобизнеса в Таиланде
  2. Плитка у ванній: особливості вибору
  3. Ошибки при покупке недвижимости в Испании
  4. Выбор недвижимости в Украине
  5. Достопримечательности Греции