Безпека у Ватикані

Январь 25, 2015 – 08:51Унікальність Ватикану полягає не тільки в його могутності в очах віруючих католиків, але і в його безпорадності перед людськими пороками. Незважаючи на величезну кількість стражів правопорядку на території Ватикану (близько 700 поліцейських), держава вважається одним з найбільш кримінальних у всьому світі.
гвардія Ватикану


Серйозних правопорушень відносно туристів зафіксовано не було, зате тут при кількості трохи більше 800 чоловік населення здійснюється стільки ж кишенькових крадіжок і розкрадань, скільки і в багатомільйонному Римі. Тому, збираючись на екскурсії по Ватикану, необхідно залишати всі цінні речі і крупні суми грошей в готелях, а за своїми особистими речами (сумочки і гаманці) уважніше наглядати, особливо в місцях великого скупчення людей.
Нерухомість

Ринок нерухомості у Ватикані визнано одним з найдорожчих у світі. Цьому сприяє унікальність даної держави. Багато інвесторів прагнуть вкласти свої кошти в економіку цієї країни. На сьогоднішній день попит на тутешню нерухомість значно перевищує пропозицію, що ще вище піднімає ціни на ринку. Середня вартість квадратного метра у Ватикані складає більше 5000 €.

Похожие статьи:

  1. Стежкою караванів
  2. Безпека у Зальцбурзі
  3. Покупки а Абердині