Кіпр у вересні

Декабрь 18, 2013 – 13:24

otdyh-na-kipre-v-sentyabre-1Кіпр є одним з найпопулярніших курортів Середземноморського регіону.Він знаходиться всього в 75 км від Туреччини. Більшість населення сповідують православ'я, державні мови - грецька і турецька, хоча населення вільно говорить англійською мовою.

 

Острів відомий численними пам'ятками, чудовими пляжами, розвиненою інфраструктурою, високою якістю сервісного обслуговування туристів і доброзичливим місцевим населенням.

 

Клімат

 

Клімат Кіпру - середземноморський. Літо (традиційно з квітня по жовтень) - сухий і жарке.Зима (листопад-березень) - волога і мінлива.

 

Погода

 

Вересень - самий благодатний час для туристів з середньої смуги, які не звикли до постійної жаркій погоді і палючим сонячним променям.У цей час літо ще триває, Днем жарко і багато сонця, але воно не таке жорстке, як місяць тому, та й вечора дещо прохолодніше, тому можна отримати максимум задоволення від різниці в 10 ° між денною + (29-31) ° C і нічною температурою повітря + (19-20) ° C.

 

Море для водних процедур залишається комфортним протягом усього місяця.Вода буде до +26 ° C - це приємно людям різного віку. Перебуваючи на відкритому сонці, не варто забувати про захисні креми.Ризик обпекти шкіру в цей період ще дуже великий.

 

Кілька прохолодніше в гірських районах.Тут вдень стовпчик термометра піднімається до позначки +24 ° C, а вночі - до +15 ° C.Свіже повітря, наповнене ароматами п'янких цілющих гірських трав і реліктових рослин.

Лімасол

 

Особливо популярною курортною зоною острова вважається місто Лімасол, відомий своїми дивними винами, виготовленими за стародавніми рецептами.Це - і бізнес-столиця острова з безліччю офісів різних компаній і головним кіпрським торговим портом.

 

Ларнака

 

Дивовижний морський курорт Кіпру, що дарує гостям незабутні враження від історико-археологічних пам'яток острова.

 

Пафос

 

Відомий з давніх часів місто Кіпру, чаруюче неповторністю, загадковістю і романтизмом.

 

Айя-Напа

 

Гучний і жвавий курорт Кіпру з численними барами, тавернами і нічними клубами.Тут любить відпочивати молодь. Чудові золоті пляжі, тепле море і аквапарк залучають сім'ї з дітьми.

 

Протарас і Паралімні

 

Молодий пляжний курорт.Завдяки численним дискотеках і нічним розвагам ці міста є улюбленим місцем відпочинку активних туристів.

 

Кіренія

 

Цей стародавній Кіпрський місто приваблює численних туристів своїми дивовижними пляжами і дивовижними пам'ятками.

Источник: travelno.ru

Похожие статьи:

  1. Путівки на Кіпр з Спб
  2. Путівки на Кіпр з Тюмені
  3. Путівки Кіпр Протарас