Щоб заробити більше балів треба частіше літати і більше витрачати

Февраль 26, 2015 – 17:15

Авіакомпанія додала систему рівнів в програму лояльності On Business, щоб надати пасажирам «більш гнучкий і широкий вибір».
З 27 травня більше бонусів в On Business отримуватимуть ті, хто частіше літає і більше витрачає на квитки, а не ті, хто подорожує рідко і на довгі відстані. Минулого місяця такі ж зміни були внесені в програму ВА Executive Club, - вони набудуть чинності 28 квітня. Члени On Business зможуть набирати і витрачати бали, користуючись послугами ВА, American Airlines і Iberia networks, а також їх партнерів. Продовжать набирати очки учасники BA Executive Club і Iberia Plus.


Залежно від суми, витраченої на рік пасажиром на відрядження, йому присвоюється перший, другий чи третій рівень (Tier 1, Tier 2 і Tier 3). Крім того, чим більше балів заробляє мандрівник і чим далі просувається по рівнях, тим більше можливостей отримує.
Перший рівень (Tier 1) припускає витрати до 29,9 тис. Фунтів і один бал за кожен витрачений фунт; для досягнення tier 2 необхідно витратити від 30 тис. фунтів до 299 тис. фунтів, за кожен фунт нараховується 1,25 бала. Tier 3 присвоюється при обсязі видатків понад 300 тис. Фунтів, кожен фунт дорівнює 1,5 бала.
Поточні умови програми On Business припинять діяти в 23:59 24 травня 2015. Після цього авіакомпанія перенесе рахунок кожного учасника в нову - до 27 травня. У період між цими датами всі рахунки будуть недоступні як для мандрівників, так і для співробітників ВА. Під час перекладу всі бали будуть подвоєні. Крім того, у пасажирів з'явиться можливість отримати знижку на обраний рейс, а не зібрати бали після покупки квитка.

Похожие статьи:

  1. Як зробити так щоб мама і тато не завадили відпочити
  2. У що обходиться запізнення для пасажира і авіакомпанії
  3. Електрогазозварник - затребувана робітнича професія
  4. Как выбрать древесину, планируя строительство сруба