Класичний відпочинок

Январь 11, 2015 – 10:30

Для класичного відпочинку «тепло, море і бажано подешевше», якого так хочеться російської взимку, Єгипет підходить ідеально, і не дарма в січні тут дуже багато слов'янського населення. У Єгипті відносно тепло, можна відпочивати на пляжі і завжди є можливість з'їздити на екскурсію до пірамід або покататися по пустелі на верблюдах - невибагливий турист знайде все потрібне, щоб організувати гідний січневий відпустку. Велика кількість пропозицій турфірм робить ціни демократичними і палаючий 10-денний тур можна купити всього за $ 400, а в середньому на той самий строк тур буде коштувати в районі $ 700-800.
гірськолижний відпочинок


За гірськолижними спусками далеко їхати не доведеться, адже європейських пропозицій цілком достатньо, щоб задовольнити мандрівника будь-якого достатку. Елітні курорти краще пошукати в Альпах, але відмінно покататися на лижах можна і в Піренеях, Карпатах та Скандинавських горах. Австрія, Франція, Болгарія, Італія, Андорра, Фінляндія, Швейцарія - найпопулярніші гірськолижні напрямки. Що стосується конкретних курортів, то звернути увагу варто на Кортіна в Італії, Шамоні у Франції, Церматт у Швейцарії та Кітцбюель в Австрії.

Ціни сильно різняться в залежності від термінів перебування і класу курорту, але якщо говорити усереднено, то за € 600-700 можна підібрати хороший 10-денний гірськолижний тур.
Преміум-клас

Ідеальним варіантом для заможних мандрівників вважаються Мальдіви. П'ятизіркові готелі, блакитні лагуни, піщані пляжі, прекрасна природа, найширші можливості для дайвінгу та небагатолюдно - хороший відпочинок за хороші гроші. При вдалому збігу обставин палаючий 7-денний тур на Мальдіви обійдеться в $ 1200, але якщо говорити про п'ятизіркових готелях, то краще орієнтуватися на цифри від $ 3000.
Самий екзотичний варіант

Похожие статьи:

  1. Карпати - відпочинок
  2. Технічний ендоскоп
  3. Як обрати велосипед