Самий знаменитий німецький "довгобуд" користується надзвичайною популярністю

Апрель 14, 2015 – 16:31


Недобудований аеропорт Berlin-Brandenburg досі не запущений, але вже приймає туристів. Близько 37 тис. Мандрівників в 2014 році замовили тур по території майбутнього головного повітряного вузла німецької столиці.


Для бажаючих в авіагавань організовують автобусні та пішохідні екскурсії. Найчастіше Berlin-Brandenburg відвідують не звичайні гості міста, а цікаві місцеві жителі, ділові мандрівники, інженери та студенти.
Крістіан Горк, міністр фінансів федеральної землі Бранденбург, в кінці минулого року заявив, що аеропорт не запустять раніше 2017 року. Спочатку відкриття було заплановане на кінець 2011 - 2012 рр., Однак відкладалося мінімум чотири рази. На етапі проектування вартість будівництва нового берлінського аеровокзалу оцінювалася в € 2 млрд, однак у 2012 році зросла більш ніж у два рази і перевищила € 4 млрд, а потім і зовсім € 5 млрд.
Аеропорт повинен був стати хабом але авіакомпанія цього року відмовилася від цієї моделі. Однією з причин стала затримка відкриття Berlin-Brandenburg.

Похожие статьи:

  1. Жіночий турнір з гольфу викликав інтерес у незвичайного вболівальника
  2. Утеплення трубопроводів в приміщеннях зі зниженою температурою
  3. Щоб заробити більше балів треба частіше літати і більше витрачати
  4. ​Аренда авто — услуга, которая с каждым годом набирает популярность
  5. Сонячне затемнення залишило готелі Шпіцбергена без вільних місць