Нова серія рибопошукових ехолотів

Декабрь 13, 2014 – 17:12

У минулому році компанія JJ-Group запустила в продаж нову серію ехолотів. Ми вирішили на прикладі цієї колекції проаналізувати сегмент ринку і дізнатися, які ехолоти користуються попитом і що краще закуповувати рітейлерам. Крім того, ми з'ясували, як змінюються колекції, чия думка при цьому враховується і хто розробляє нові рішення.

Обсяг ринку рибопошукових ехолотів дуже динамічний, з кожним роком зростає асортимент пропонованих моделей і брендів. За рік асортимент збільшується в середньому на 4-5 моделей ехолотів, дані зміни пов'язані з сезонністю і появою нових цікавих технологій на ринку.


Якщо говорити про обсяг продажів рибопошукових ехолотів Fisherman JJ-Connect, то в 2010 він збільшився на 40% порівняно з 2009 роком. Найбільш популярними моделями в поточному сезоні є ехолоти Fisherman 220 Duo і Ехолот-Глубиномер JJ-CONNECT FISHERMAN 130, які підходять для риболовлі в зимових умовах. Постійним попитом так само користується модель Fisherman Wireless 2, це пов'язано з тим, що даний ехолот представляє високу продуктивність за доступною ціною. Дані бюджетні Ехолоти підходять як для професійних рибалок, так і для аматорів і завжди знайдуть свого покупця, як в літній, так і в зимовий сезон.

Тим, хто готуватися до весни підійдуть моделі Fisherman 430 і Fisherman 410,

вони користуються особливим попитом у покупців, які віддають перевагу рибалити, у більш теплу пору року.

Похожие статьи:

  1. ​Скляні сходи для будинків і офісів
  2. Магазин корисних продуктів
  3. Забір з декоративних блоків
  4. Етапи будівництва будинку з блоків
  5. Будівництво будинків з блоків