В один прекрасний день Мурзилке доводиться

Апрель 26, 2015 – 09:04

«Знову двійка» - один з найулюбленіших мультиплікаційних фільмів усіх часів і народів уже протягом не одного десятка років. В даному творі розповідається про захоплюючі пригоди, одного з найпопулярніших кореспондентів того часу, на ім'я Мурзилка. «Знову двійка» - це друга частина анімаційної історії, яка була створена ще в одна тисяча дев'ятсот п'ятдесят сьомому році на всесвітньо відомої студії «Союзмультфільм» під егідою Євгена Райковського і Бориса Степанцева.

В даному мультфільмі розповідається про маленького кореспонденті Мурзилке, який проживає в дуплі, а пересувається за допомогою жука, бабки і цвіркуна. В один прекрасний день Мурзилке доводиться взятися за одне з найвідповідальніших завдань, йому належить з'ясувати тому ж хлопчик з картини Ф. Решетникова отримав двійку. Це справа не з легких.

Дивитися мультфільм "Знову двійка" онлайн Ви можете на сайті, в безкоштовному доступі.

Мурзилка сідлає бабку і відправляється прямо в Третьяковську галерею. Але для того, щоб потрапити всередину йому доводиться подолати чимало перешкод.
На допомогу Мурзилке приходить хоробрий богатир Ілля Муромець, який прекрасно знає де саме можна відшукати "двієчника". Верхи на Сірого Вовка Мурзилка мчить по величезних залах галереї.

Похожие статьи:

  1. ​Комплексний ремонт і його особливості
  2. Из Самуи в Сингапур – как добраться?
  3. Індійські напої на всі випадки життя
  4. Туалетные столики с зеркалом Меб-Элит
  5. Мобильное приложение казино Фреш