Кіпр

Ноябрь 16, 2014 – 18:27


Після порівняно слабкого літнього сезону туристичний сектор сподівається поправити своє становище в грудні. Більше 500 000 болгар на Різдво і Новий рік планує відпочити на зимових курортах Болгарії, повідомив в інтерв'ю "Преса" Румен Драганов, директор Інституту з аналізу та оцінками туризму
Попередні резервації на святкові дні проходять дуже активно. В останні тижні активізувалися і студенти, які резервують готелі на День студента - 8 грудня. Все показує на те, що останній місяць цього року буде достатньо успішним для болгарського туризму.


В "Пампорово" кількість попередніх резервацій вже на10% перевищує торішні. І Боровець майже заповнений на свята. Курорт готовий прийняти любителів зимового спорту навіть і за відсутності снігу. Хоча синоптики і прогнозують рясні снігопади і тривалу зиму, на курорті кількість знарядь для штучного снігу подвоєно. Збільшено і кількість гірськолижних трас для нічного катання.
І в Велико Тирново, Арбанаси та регіоні зустрінуть зимові свята з повними готелями. Кількість місць у готелях зменшується з кожним днем.
На узбережжі спокійніше. Більшість готелів на літніх курортах закриті, але ресторани готуються до зустрічі Нового року. Працюють і п'ятизіркові готелі зі СПА-центрами.
За прогнозами Румена Драганова, на зимові свята болгарські туристи витратять 350 млн. левів. З цієї суми не менше 250 млн. левів залишиться в Болгарії, а решта будуть витрачені, що вирішили відпочити за кордоном. Очікується, що на Різдво в Грецію відправиться 130 тис. болгар, стільки відсвяткують і Новий рік в Греції.

Похожие статьи:

  1. Когда нужно позвонить электрику?
  2. Продаж квартир в новобудовах
  3. Чому варто купити квартиру в новобудові
  4. ​Казино Х Продюсер опасных игр
  5. Ремонт квартири в новобудові