Еkskursiya Кіпру через Туреччину

Ноябрь 20, 2014 – 13:59

Перебуваючи на відпочинку в Туреччині, привабливим буде відправитися на екскурсію на Північний Кіпр, де можна побачити руїни античного міста, середньовічні замки, познайомитися з історією Кіпру та придбати сувеніри на згадку про поїздку.Така поїздка чудово підійде як для романтичного, так і для сімейного подорожі.

 

Транспортне сполучення між Туреччиною і Північним Кіпром.

 

Організована екскурсія на Північний Кіпр розрахована на один день для туристів без маленьких дітей, оскільки така тривала і насичена поїздка їх втомить.В основному екскурсії на Кіпр починаються з авіа перельоту з Анталії, Анкари або Стамбулу в нікосійською аеропорт Ерждан - турецьку частину Кіпру.Переліт триває 45 хвилин. На острові поїздки по основних пам'ятках відбуваються на автобусі, є піші екскурсії, а також передбачені катання на яхті з зупинками для купання.Коштує така екскурсія від 150 до 250 USD.

 

З Туреччини на Кіпр можна добратися самостійно по суші через контрольно-пропускні пункти, відкриті для туристів і автотранспорту.Якщо їхати на автобусі, краще використовувати основний пропускний пункт в Нікосії, оскільки через інші переходи потрібно використовувати власний авто транспорт.

 

Регулярно здійснюється морське сполучення між Туреччиною і Північним Кіпром.Пороми відправляються з Аланії, Мерсина, Ташуджу. Ціна квитка на пором в одну сторону становить 35-45 USD.

 

Самостійно можна добратися і на літаку, вартість перельотів на якому частково субсидується урядом Туреччини і становить 120-150 USD в обидві сторони.Крім того, існує система знижок та акцій на авіаквитки в цьому напрямку, що зменшують витрати в два рази.

 

Для екскурсій в Північний Кіпр візи не потрібні, оскільки ця частина острова знаходиться під юрисдикцією Туреччини.На грецьку і турецьку частини поділений не тільки острів, але і його столиця.Грецька частина міста на південь від розділової «зеленої лінії» називається Нікосія, турецька північна частина - Лефкоша.

Источник: warps.ru

Похожие статьи:

  1. Гравірування клавіатури
  2. Купити Путівку на Кіпр Ціни
  3. Путівки на Північний Кіпр