Кіпр

Сентябрь 23, 2014 – 17:13

Кіпр є європейською державою, яка знаходиться на однойменному острові.Острів розташовується в Середземному морі і рівнозначно віддалений від Туреччини, Греції, Ізраїлю та Єгипту.Площа острова складає дещо більше 9тис.кв.км. У всі частини острова можна добратися за день, подорожуючи на автомобілі.У центрі острова піднімаються гори, іменовані Троодос. На всьому морському узбережжі розкинулися піщані і піщано-галькові пляжі.

 

Протягом кількох століть на культуру Кіпру мали вплив різні цивілізації - єгиптян, греків, турок, персів, венеціанців.Історія Кіпру знала період, коли островом володів відомий і загадковий Орден Тамплієрів.Однак саме значний вплив, який залишилося і до наших днів, на Кіпр мали греки.

  Пляжи Кипра. Нисси Бич (Nissi Beach)

 

Туризм є основним джерелом доходу держави.Віддаючи перевагу відпочинок на Кіпрі, сюди щорічно приїжджають більше двох мільйонів туристів з усіх країн.Такий наплив гостей острова пояснюється високим сервісом, чудово розвиненою туристичною інфраструктурою, за станом якої спостерігають державні органи.Наприклад, щоб готель тут отримав статус «зіркового» закладу, співробітникам доведеться докласти чимало зусиль, дотриматися всіх вимог встановлених критеріїв.На острові ревно стежать за чистотою пляжів і багато з них отримали заслужену нагороду - Блакитний прапор ООН.

 

На Кіпр, відпочинок на якому стає все більш популярним у наших співвітчизників, можна добрати авіалайнером за три години прямого польоту.

 

На даний момент острів не входить до списку країн Шенгенської угоди, тому найпростіший спосіб потрапити на Кіпр - отримання візи.

 

Початком пляжного сезону на острові вважається квітень і триває він до листопада включно.

 

Кіпр Туризм може запропонувати найрізноманітніші.Крім чудового пляжного відпочинку з прекрасним сервісом, туристи можуть зайнятися цікавими видами спорту, взяти участь у численних заходах, які дуже урізноманітнюють відпочинок.

Источник: www.newstravel.com.ua

Похожие статьи:

  1. Відпочинок в Таїланді
  2. Відпочинок Кіпр Айя Напа
  3. Відпочинок на Кіпрі з Дітьми Відгуки
  4. Відпочинок на Кіпрі Відгуки Ціни
  5. Відпочинок в Кіпрі Відгуки