Кіпр

Ноябрь 6, 2014 – 20:02

Діловий туризм - це дуже специфічна сфера. Він вимагає ретельної підготовки і строгої організації, адже бізнес-відрядження зазвичай передбачають відвідування конференцій, конгресів, виставок, які відбуваються в певні терміни.

Тому необхідно так спланувати час, щоб все встигнути, і ще залишився час для відпочинку і огляду визначних пам'яток.

Наші фахівці підберуть для Вас найбільш підходящу стиковку авіарейсів, замовлять номер в самому зручно розташованому готелі і квитки на заплановані виставки. Вони також спланують програму дозвілля і переїзди з місця на місце.

У найбільшій кількості випадків закордонні відрядження подразумевают близько 3-4 днів роботи, в які включені налагодження контактів, переговори, пошук і вивчення технологічних новинок, семінари, конгреси та інші ділові заходи. Інший час, - від одного до трьох днів, - відводиться на відпочинок, екскурсії та розваги.

Базова програма бізнес-туру включає в себе оформлення візи, харчування (найчастіше це сніданок), проживання та переїзди. Іноді найзручніше орендувати автомобіль.

Ми надаємо таку послугу додатково, поряд з послугами перекладача і гіда. Ми порекомендуємо Вам декілька варіантів організації бізнес-відрядження, а Ви - виберете оптимальну для себе, а при необхідності замовите інші послуги та заходи.

В наш час компанії все частіше замовляють для своїх співробітників бізнес-тренінги, спрямовані на розкриття індивідуальних здібностей кожного співробітника з метою подальшого їх застосування в справах фірми. Ми допоможемо підібрати оптимальну програму і вирішимо всі питання по трансферу, проживанню та іншим потребам.

Дуже ефективним інструментом бізнес-стимулювання і заохочення є інсентив-туризм. Це чудова можливість мотивувати і згуртувати свою команду, надихнути людей на відмінну роботу і відданість компанії. Все це - ключ до процвітання і успіху.

Похожие статьи:

  1. Про кардшаринг
  2. Кіпр Туризм
  3. Цікава гра
  4. Рекламные щиты
  5. Автовикуп