Курорти Тунісу відрізняються своїм високим рівнем

Октябрь 29, 2014 – 15:23

Одним з привабливих туристичних напрямків є відпочинок в Тунісі, ціни привабливі, природа чудова, та й історичних пам'яток, ну дуже багато. Курорти Тунісу - це казка, втілена в реальність - все-таки середземноморське узбережжя. Та й туристів поменше, ніж у тому ж Марокко. Відпочинок в Тунісі, це незабутній морський відпочинок, відвідини історичних пам'яток, які прекрасно збереглися, та й Сахара, пустеля яка приваблює своїм романтизмом перед вашими очима у всій красі.
Курорти Тунісу відрізняються своїм високим рівнем сервісу.
Ну, а для любителів відпочинку з пізнавальними цілями - ця країна просто знахідка. Огляд пам'яток теж привабливий відпочинок в Тунісі, ціна на екскурсії досить на прийнятному рівні. Так і не залишилося для туристів на що подивитися, місто стерли з лиця землі, але в теж час і римляни залишили свій слід на цій благодатній землі. Так, до послуг туристів огляд справжнього Колізею, та й в Рим їхати не потрібно, правда, в Тунісі він трошки поменше. На місці Карфагена, варто подивитися знамениті лазні римської епохи - терми Агтоніуса, і неповторні за своєю красою візантійські церкви. Росіяни бойові кораблі на рейді Бізерти, це сумна історія нашої історії. Будете в цьому місті, покладіть квіти російською православному кладовищі, ми повинні пам'ятати своїх предків. Крім російської сторінки історії міста, відвідаєте так само Іспанський бастіон, площа Мучеників, варто так само відвідати і історичний музей. На півночі Тунісу селилися фінікійці. В Табарке, древньому фінікійському поселенні, тут можна оглянути Генуезьку фортецю.
Відпочинок в Тунісі, це не тільки морське узбережжя, існують міста, які віддалені від узбережжя. Воротами в Сахару називають місто Дуз. Тому там ви зможете зустріти легендарних берберів і туарегів.

В наш век денег и возможностей люди стараются следить за своим здоровьем. Нередко заболев они требуют повышенного внимания, но из-за недостатка времени с ними некому находиться.Поэтому Вам на помощь прийдут услуги патронажа, которыми можно воспользоваться на сайте. Будьте здоровы!

Основних переваг, який забезпечує комфортний відпочинок в Тунісі - ціни. Валютою є динар, курс до долара приблизно тисячі триста п'ятдесят миллимов до долара. Не лякайтеся, тисяча миллимов це всього лише один динар. Цивілізація дісталася до Тунісу, і тут пункти обміну валюти є, і кредитні картки з чеками приймуть.


Фінікійці, жителі стародавнього Карфагена, візантійці, римляни і гарби всі ці народи залишили свій слід в історії Тунісу, відпочинок, завдяки чому, може стати казкою, втіленої в життя.

Похожие статьи:

  1. Прицінитися і закохатися: магазини Гельсінкі
  2. ​Ресторан, що обертається на вершині гори
  3. ​Монтаж багаторівневих стель з гіпсокартону