Австралійці більше не зможуть звернутися в консульство країни, перебуваючи на відпочинку за кордоном, щоб отримати кредит на оплату повії, і консульські працівники не поїдуть в готель, щоб вигнати тхора, який оселився на горищі.
МЗС Австралії почав боротьбу з абсурдними запитами громадян, які перебувають на відпочинку за кордоном. Міністр закордонних справ Джулія Бішоп в середу оголосила про вжиті заходи, підкресливши, що консульські послуги надаються тільки в серйозних випадках, і жителі Австралії повинні бути більш самостійні і відповідальні.


Нові заходи - це нова політика забезпечення консульських послуг австралійцям, які навмисне, чи через незнання потрапляють в неприємності. За словами глави МЗС, консульські працівники сидять на своїх місцях не для того, щоб платити за ремонт водних лиж, або за рахунок в готелі; вони не надають у тимчасове користування ноутбуки та не оформляють кредит на оплату послуг повії. До речі, останній варіант - частий випадок в консульстві Бангкока. До речі, найчастіше дивовижні запити отримують консульства Австралії в Лос-Анджелесі, на Балі, в Манілі і Дубаї.

Похожие статьи:

  1. Персонал готелів не завжди знає, що відповісти на "оригінальні" питання туристів
  2. ​Романтичні канікули: чому для відпочинку з улюбленим потрібно вибрати Дубай?
  3. Скільки коштує запізнення пасажира для нього і авіакомпанії
  4. Идеальный день рождения - как отпраздновать, чтобы сделать ребенка счастливым?
  5. Готелі повинні навчити туристів хвалитися своїми Селфі гостиница крым севастополь