Австралійці більше не зможуть звернутися в консульство країни, перебуваючи на відпочинку за кордоном, щоб отримати кредит на оплату повії, і консульські працівники не поїдуть в готель, щоб вигнати тхора, який оселився на горищі.
МЗС Австралії почав боротьбу з абсурдними запитами громадян, які перебувають на відпочинку за кордоном. Міністр закордонних справ Джулія Бішоп в середу оголосила про вжиті заходи, підкресливши, що консульські послуги надаються тільки в серйозних випадках, і жителі Австралії повинні бути більш самостійні і відповідальні.


Нові заходи - це нова політика забезпечення консульських послуг австралійцям, які навмисне, чи через незнання потрапляють в неприємності. За словами глави МЗС, консульські працівники сидять на своїх місцях не для того, щоб платити за ремонт водних лиж, або за рахунок в готелі; вони не надають у тимчасове користування ноутбуки та не оформляють кредит на оплату послуг повії. До речі, останній варіант - частий випадок в консульстві Бангкока. До речі, найчастіше дивовижні запити отримують консульства Австралії в Лос-Анджелесі, на Балі, в Манілі і Дубаї.

Похожие статьи:

  1. У туристів користуються популярністю тільки мобільні сервіси авіакомпаній
  2. Складено список найбільш безпечних авіаперевізників світу
  3. Щоб заробити більше балів треба частіше літати і більше витрачати
  4. Персонал готелів не завжди знає, що відповісти на "оригінальні" питання туристів