Кіпр

Ноябрь 25, 2014 – 08:34Ми в Кореї. Всього вісім годин польоту, і раптом опинилися в зовсім незнайомому світі, в іншій цивілізації. Цивілізації найдавнішої, зовсім не схожою на хвалену Західну, настільки чваниться своєю досконалістю і дивує населення більшої частини Земної кулі безглуздими спробами нав'язати свою модель розвитку суспільства. Ми на Сході, Далекому Сході, в країні "Ранкової свіжості" - Південній Кореї. Нашу групу журналістів і туроператорів запросило в ознайомчий тур по країні Московське представництво Національної організації туризму Кореї (КНТО).

Корейський півострів витягнувся на географічних картах майже строго в меридіональному напрямку. Південну половину його, по 38 паралелі відокремлена демілітаризованою зоною від комуністичної Північної Кореї, займає Демократична республіка Корея. На цій гористій землі (гори займають більше 70% поверхні), надзвичайно красивою і родючою, проживають майже 50 млн. Чоловік. Із заходу береги країни омиває Жовте море, а зі сходу - Східне. Останнє добре нам знайоме під ім'ям Японське, але корейці так його не називають, наполягаючи на своєму найменуванні. Напевно, це наслідок складних взаємин з країною Висхідного Сонця в ХХ столітті (японська окупація і колоніальне ярмо на протязі 35 років не скоро зітруться з історичної пам'яті корейського народу). На самому півдні півострова за нешироким протокою привільно розкинувся на морських просторах, якраз на стику Жовтого та Східного морів, досить великий острів Чеджудо - одна з дев'яти провінцій Південної Кореї. Наш шлях лежить туди.
жу, - щира перлина корейського узбережжя. Завдяки своєму вдалому географічному положенню і романтичного субтропічного вигляду острів надзвичайно популярний у туристів взагалі, і дайверів зокрема. Можна сказати, що це головний курорт країни. Крім самих корейців, дуже активно подорожують по своїй батьківщині, на острові багато туристів з Японії, Китаю, Сінгапуру, Тайваню та інших країн Південно-Східної Азії. Є і європейці, як, втім, і гості з Росії, правда, в основному, з Далекосхідного регіону. А ось наші співвітчизники з центральних областей бувають тут досить рідко. КНТО і задумало наш тур з метою відкрити цю благодатну в усіх відношеннях землю для російських туристів, причому прагнуло показати її красу і чудеса і в наземному і підводному аспектах.

Похожие статьи:

  1. Самі незвичайні утворення на поверхні Землі
  2. Кухні від виробника з доставкою і установкою
  3. ​Безопасность и надежность казино Jet