Кіпр

Ноябрь 25, 2014 – 08:34Ми в Кореї. Всього вісім годин польоту, і раптом опинилися в зовсім незнайомому світі, в іншій цивілізації. Цивілізації найдавнішої, зовсім не схожою на хвалену Західну, настільки чваниться своєю досконалістю і дивує населення більшої частини Земної кулі безглуздими спробами нав'язати свою модель розвитку суспільства. Ми на Сході, Далекому Сході, в країні "Ранкової свіжості" - Південній Кореї. Нашу групу журналістів і туроператорів запросило в ознайомчий тур по країні Московське представництво Національної організації туризму Кореї (КНТО).

Корейський півострів витягнувся на географічних картах майже строго в меридіональному напрямку. Південну половину його, по 38 паралелі відокремлена демілітаризованою зоною від комуністичної Північної Кореї, займає Демократична республіка Корея. На цій гористій землі (гори займають більше 70% поверхні), надзвичайно красивою і родючою, проживають майже 50 млн. Чоловік. Із заходу береги країни омиває Жовте море, а зі сходу - Східне. Останнє добре нам знайоме під ім'ям Японське, але корейці так його не називають, наполягаючи на своєму найменуванні. Напевно, це наслідок складних взаємин з країною Висхідного Сонця в ХХ столітті (японська окупація і колоніальне ярмо на протязі 35 років не скоро зітруться з історичної пам'яті корейського народу). На самому півдні півострова за нешироким протокою привільно розкинувся на морських просторах, якраз на стику Жовтого та Східного морів, досить великий острів Чеджудо - одна з дев'яти провінцій Південної Кореї. Наш шлях лежить туди.
жу, - щира перлина корейського узбережжя. Завдяки своєму вдалому географічному положенню і романтичного субтропічного вигляду острів надзвичайно популярний у туристів взагалі, і дайверів зокрема. Можна сказати, що це головний курорт країни. Крім самих корейців, дуже активно подорожують по своїй батьківщині, на острові багато туристів з Японії, Китаю, Сінгапуру, Тайваню та інших країн Південно-Східної Азії. Є і європейці, як, втім, і гості з Росії, правда, в основному, з Далекосхідного регіону. А ось наші співвітчизники з центральних областей бувають тут досить рідко. КНТО і задумало наш тур з метою відкрити цю благодатну в усіх відношеннях землю для російських туристів, причому прагнуло показати її красу і чудеса і в наземному і підводному аспектах.

Похожие статьи:

  1. Самі незвичайні утворення на поверхні Землі
  2. Внутрішнє оздоблення балкона плюс утеплення
  3. Ремонт фундаменту деревяного будинку
  4. Кращі місця для дайвінга аксессуары audi a3
  5. Як організувати поїздку до Таїланду самостійно