Путівки на Кіпр з Санкт-Петербурга: назустріч сонцю і відпочинку!

Июнь 25, 2014 – 05:52

Путевки на Кипр из Санкт-ПетербургаЗ усіх островів Середземномор'я Кіпр більше інших обласканий сонцем.Кількість сонячних днів у році тут досягає 340! Це одна з причин особливої ​​любові до Кіпру російських туристів, втомлених від похмурих і похмурих днів осені та зими.

 

Температура води в морі біля берегів Кіпру вже в січні місяці 16 градусів.Тоді як росіяни страждають від весняного авітамінозу, на Кіпре зріють соковиті манго і мушмула, персики, черешня, кавуни - всього не перерахуєш!

 

Ось чому путівки в Кіпр - це прекрасна можливість поправити здоров'я.І поповнити свій запас яскравих вражень.

 

Кіпр для культурного відпочинку

 

Кіпр - третій з найбільших островів Середземномор'я.Острів спадщини подається drevnih цивілізації. Кіпр - вдома evropeyskogo християнство. Для правих ustanovleniya владою з приводу ostrovom izdrevle velasy boryba.Починаючи з захоплення острова Річардом Левове Серце, а потім османами, переходу Кіпру під владу Великобританії і до претензій Греції і Туреччини, не сходить зі сторінок ЗМІ до кінця XX століття.

 

Надіслати заявку на підбір туру

 

При подорожі по острову оживають стародавні міфи і легенди.Щорічно тури в Кіпр дають можливість сотням туристів долучитися до культури різних епох.

 

Пафос

 

Є частиною світової спадщини ЮНЕСКО.Церква Святої Соломонії в Пафосі зберігає переказ про великомученице, шанованої кіпрських священнослужителями.Ця споруда тих часів, коли перші християни обладнали під церкви печери.У храмі знаходиться святе джерело, а біля входу в святилище зростає стародавня олива, якій приписується властивість виконувати бажання молільників.

 

Інша пам'ятка Пафосу - форт, побудований і укріплений в середні століття.Служив для захисту гавані від загарбників.

 

Окружний Археологічний музей Пафосу має у своїй колекції експонати, що датуються ще 3800 роком до нашої ери.Вся історія Пафосу від халколита до середніх віків постає в судинах, вазах, статуетках, монетах і амфорах, знайдених при розкопках.

 

Фамагуста

 

Фамагуста, що була у XII столітті всього лише рибальського селом, з часом стала одним з розвинених центрів християнства, а згодом - укріпленим морським портом.

 

В Фамагусті є вежа, названа на честь шекспірівського Отелло, адже дія трагедії відбувалося в цьому місті-фортеці.

 

Ларнака

 

Церква Святого Лазаря, яка була збудована за наказом Льва Мудрого в 900 році - ще одна святиня православ'я.

Источник: www.mtspb.ru

Похожие статьи:

  1. Путівки на Кіпр з Петербурга
  2. Путівки Кіпр Протарас
  3. Путівки на Кіпр з Тюмені