Putevki Kipr (2014)

Март 14, 2014 – 12:54

Путевки на Кипр (2014 год) Всі ХВИЛИНИ Кіпр в 2014 році провідними туроператорами Росії.Єдиний Центр Подорожей - Кіпр: путівки "Все Включено" за мінімальними цінами 2014 року.Тур путівки на Кіпр на серпень 2014 року - саме "гаряче" пропозиція сезону!

 

Кіпр - це острів з багатою історією і приємним м'яким кліматом.Туризм є сьогодні однією з основних статей доходу. А в стародавні часи тут селилися волелюбні грецькі мислителі, войовничі турки.Від цих періодів збереглося багато пам'яток культури та архітектури.

 

Чудова природа і пляжі з пологим заходом роблять острів ідеальним місцем для відпочинку, розслаблення і отримання внутрішньої гармонії.За прогнозами туристичних операторів попит на путівки на Кіпр в 2014 році різко зросте.Служба статистики острова вже зафіксувала підйом продажів майже на 7% порівняно з минулим роком.Причина цьому криється у високому рівні сервісу, який пропонують курортні міста своїм гостям.Крім того, уряд республіки активно просуває певні види туризму на ринках Росії і ряду європейських країн.Одним з перспективних напрямків вважається реєстрація шлюбу на острові. Путевки на Кипр (2014 год) Зростає також популярність серед туристів, що відправляються на Кіпр за путівками «все включено».Багато туроператорів активно освоюють сферу послуг в даній різновиди туризму.

 

Туристичні путівки на Кіпр: який з міст вибрати?

 

Кожен населений пункт на узбережжі цього чудесного острова має свої особливості.Для того щоб відпустка пройшов «без сучка, без задирки» і повністю виправдав очікування, необхідно визначитися зі своїми потребами і познайомитися з інформацією про основні курортах Кіпру.До них відносяться:

 
   
 • Нікосія. Це столиця республіки Кіпр. Вона розташовується в центральній частині острова на кордоні з іншою державою - Північний Кіпр.Перебування в місті стане відмінним способом зануритися в історію острова, відвідати музеї та визначні пам'ятки, познайомитися з життям місцевого населення поза концепту туристичного бізнесу.Відсутність морського узбережжя робить місто непривабливим для тривалого проведення часу, однак вибрати декілька днів для Нікосії однозначно варто.
 •  
 
   
 • Лімасол. Він являє собою велике портове місто з населенням більш ніж 200 000 чоловік.Лімасол знаходиться на самій південній частині острова, так що влітку тут буває по-справжньому спекотно.Причому, як в прямому, так і в переносному сенсі. Лімасол відомий серед молоді з різних країн як саме тусовочне місце острова.Любителі старовини зможуть відвідати древній замок, сходити в історичний музей.Поруч з Лімасолом розташовані міста-пам'ятники архітектури: Курион і Аматус.
 •  

Источник: entertravel.ru

Похожие статьи:

 1. Деревяні вікна з дуба
 2. Подорож на Кіпр
 3. Відпочинок на Кіпрі
 4. Дороги ведуть в Нью-Йорк
 5. ​Пальмові острови в Дубаї