Церква Сан-Гавін дислайки на youtube

Март 25, 2015 – 19:18


Якщо Ви хочете помилуватися на церкву, але разом з цим на давню пам'ятку, Вам обов'язково потрібно відвідати базиліку Сан-Гавін в місті Порто Торрес.

Базиліка Сан-Гавін вважається однією з найбільш важливих пам'яток не тільки на Сардинії, а й у всій Італії. Зайшовши до церкви, Ви зможете побачити безліч свідчень римського перебування, а так романського і ранньохристиянського впливу.


Базиліка Сан-Гавін являє собою сімдесятиметрового будова, яке можна назвати музеєм як зовні, так і зсередини. Тут зберігаються дерев'яні статуї святих мучеників Януарія, Гавін, Прото. Сама базиліка Сан-Гавін розділена на три нефи (центральний, схід, захід), склепіння яких підтримуються досить масивними колонами, завершуються капітелями. Нефи закінчуються двома апсидами. Особливість цих апсид в тому, що одна з двох вбудована в першу.

Після розкопок і ретельного вивчення базиліки, був знайдений так званий щоденник, який і допоміг провести реставраційні роботи. Незважаючи на те, що будівля базиліки досить непоказне, воно має велику архітектурну цінність. Будівля базиліки було побудовано в XI столітті з мармуру, порфіру і граніта.Несмотря на те, що католицькі храми будувалися таки чином, щоб фасад був звернений на захід, а апсида була на сході, базиліка Сан-Гавін має дві апсиди. Крім дерев'яних статуеток, які зберігаються в базиліці Сан-Гавін, тут так само зберігаються давньоримські саркофаги.


подарок подруге доставка цветов по Луцку цветочный букет

Похожие статьи:

  1. Переваги кутових диванів
  2. Делаем ремонт в ванной комнате
  3. Переваги газону в рулонах