Якщо вирішили познайомитися з місцевими

Октябрь 28, 2014 – 17:10

Якщо їхати до Греції, то настійно рекомендую звернути увагу на острови Кріт і Родос. Кіпр - вже вчорашній день, в сезон там росіян більше, ніж місцевих жителів, все поставлено на комерційний туризм, колорит і шарм етносу загублений давно. А ось на Криті й Родосі ще збереглася якась самобутність і місцевий колорит. Російських, правда, теж забагато, але все ж немає відчуття, що ти на пляжі в Сочі лежиш.

Побувавши в Греції, ми винесли кілька правил і визначень на замітку:

Сервіс практично завжди високий, ціни адекватні, готелі відмінні.

Греки пожарче італійців будуть. Може сонечка на них так впливає, але наше плавання в басейні вони перетворили, мало не в прем'єрне дійство. Як тільки голову з балкона не зламали. Подібне ставлення лестить, але часом стомлює. Найчастіше греки-чоловіки з обслуговуючих тримають себе в рамках. Переходять грань, тільки якщо самі дівчата дають красномовно зрозуміти, що не проти інтрижки. Особливо пікантно це виглядає, якщо додати трішки трагізму: якщо про неформальну зв'язку відпочиваючого з працівником дізнається адміністратор, грека тут же звільнять. Ось на які жертви вони готові заради слов'янських красунь. Але чи потрібні вам такі жертви і романи?

Якщо вирішили познайомитися з місцевими красенями за територією готелю, прийміть за норму, що вони від вас хочуть тільки одного - і це не прагнення дискутувати про основні постулатах квантової фізики та властивостях бозона Хікса.

Злодійства в Греції як такого немає. Щонайменше, це стосується острівної її частини. Грабіж - це нонсенс! Його обговорюватимуть місцеві тижнями і навіть місяцями.

Що шокує, так це зрешечені кулями дорожні знаки. Чесне слово, дивишся на таке і відчуваєш себе не на відпочинку, а на полігоні. Пояснення просте: традиції. Якщо у них там весілля трапляється і закохані з різних селищ, то торжество без стрілянини не обходиться ... Ну що ж, у них стрільба, у нас п'янка на тиждень. Рахунок 1: 1.

Національна кухня просто приголомшлива. Багато морепродуктів. Мало екзотичних страв. Ніде і ніколи ви не купите такого смачного оливкового масла, як в Греції. Раджу брати в жерстяних літрових банках холодного віджиму з кислотністю менше 0,3%. Обійдеться така покупка до 10 євро в туристичних зонах, і близько 4-5 євро в звичайних супермаркетах. Підходить для заправки салатів, каш. Смажити на такому маслі небажано.

Сувеніри. Магнітики та інші дурниці обійдеться, приблизно, в 1-2 євро за штуку. Греки - народ хитрий, тому, заради продажів, навіть вірш Пушкіна декламувати буду. І це не жарт. Біля печери Зевса на о. Крит, місцевий торговець нам про 33 богатирів віщав ламаною російською.

Екскурсії. Ось що в Греції нечувано дорого, так це екскурсії. Одна поїздка може обійтися в 100 євро з людини.

Щоб побачити все те ж, але в рази дешевше, радимо взяти в оренду машину. Потрібні тільки права нового зразка. Оренда машини обійдеться в 30-50 євро на добу. Бензин, якщо не підводить пам'ять, не дорожче за наше. АЛЕ Є ПАРА нюанс: ви повинні або дуже добре водити або дуже швидко молитися. Серпантини на островах такі, що часом дихати забуваєш. Вуха закладає від перепаду тиск. При цьому дороги не дуже широкі і з такою собі родзинкою: з одного боку прірва, з іншого - прямовисна скеля, з якої булижник ні-ні, та й впаде. Тому в оренду беріть маленькі маневрені машини.

На Криті й Родосі дуже чисто. Дуже. Незважаючи на росіян, все одно чисто. На узбіччях доріг, якщо немає прірви, часто ростуть неймовірно красиві квіти. Дивіться, милуйтеся, але не рвіть. Вони отруйні.

Вода моря неймовірно прозора. Краси невимовні. Архітектура традиційна з етнічними лініями, багато монастирів і капличок, які стоять серед скель ... Живописно. Є ще руїни старовинних фортець і цілих міст.

І наостанок, рада модницям. В Греції відмінні норкові шуби. Не знаю, як вже так склалося, що на островах, де взимку буває рідко нижче +15 шиють розкішні шуби. Ціна вироби з цільних шкурок, а не зі шматочків, класичного крою до колін обійдеться ... .. в 500 - 1000 євро. Песець коштуватиме трохи дорожче. Якість вище всіх похвал. ЗАВЖДИ можна і потрібно торгуватися. Ціна від початкової після торгів може відрізнятися в половину.

Похожие статьи:

  1. ОАЭ создали приложение для подачи визы
  2. Як вибирати електроди для зварювання
  3. Як же правильно вибрати ламінат?