Бюджетний відпочинок на пляжі

Январь 11, 2015 – 10:24

Бюджетний відпочинок на пляжі, тропічна спека, пізнавальні екскурсійні тури, глобальні розпродажі, принадна екзотика і, звичайно, гірські лижі - все це можна знайти і посеред зими. У нашій добірці - кращі січневі туристичні напрямки 2015 року.
Найтепліший варіант

Для тих, хто обожнює тепло і готовий витратитися, щоб провести січень у максимально комфортних умовах - ласкаво просимо в Азію і Карибський басейн. З популярних напрямків для теплолюбний виділяються Таїланд, Гоа, Шрі-Ланка, Мальдіви, В'єтнам, Індонезія, Малайзія, Домініканська Республіка, Куба - саме тут можна прокидатися вранці у відкритій хатині або бунгало з видом на море, поїдати дивовижні фрукти, потягувати прохолодні коктейлі і цілий день ніжитися на сонці, зрідка вибираючись на екскурсії по диких місцях небачених красот.


10-денний гарячий тур на Кубу або Домінікану можна вирвати за $ 1000, але в основному менше ніж $ 1200 не звільнитися. На азіатському напрямку розкид побільше. Найпростіше знайти гарячий тур на популярні курорти Гоа - це близько $ 600 за 10-14 ночей, але взагалі хороший тур до В'єтнаму або Таїланд обійдеться не менш ніж в $ 1100, на Мальдіви - уже $ 1400 і більше.
бюджетний варіант

Похожие статьи:

  1. Кращий Пляжний Відпочинок на Кіпрі
  2. Активний Відпочинок на Кіпрі
  3. Відгуки про відпочинок на Кіпрі