Кіпр Лімассол Відгуки

Поїздка на Кіпр з дитиною, липень 2013

Октябрь 23, 2014 – 11:17

Кипр

Настало довгоочікуване літо. Наше сімейство з трьох осіб традиційно опинилося перед проблемою, куди на цей раз відправитися.Ми з чоловіком хотіли до Хорватії, але подіти ідею не підтримав, вибрав Кіпр.Вже третій рік поспіль. А оскільки тривалий літній відпочинок у нас в принципі планується як дитячий, довелося погодитися.І ми як завжди не прогадали.

Середина червня. Вилітаємо з Шереметьєво. Летимо "кіпрських авіалініями", що трохи дешевше, ніж рідний "Аерофлот".Час у дорозі - 4 з половиною години. У літаку є вільні місця - напевно, позначається криза.У передчутті час пролітає непомітно.

Приземляємося. Погода чудова, десь +30. Посадка над самим морем: прекрасно видно голови купаються.У перший раз навіть трохи моторошно, що не впадемо чи. Але ми вже бувалі, тому подіти пояснює дівчинці-сусідці, що ні, не в воду сядемо, долетимо таки до землі :) Нас вже зустрічає однокласниця чоловіка - після розпаду СРСР вони, "радянські" греки перебралися до Греції, а потім на Кіпр.

http://fabrikametro.ru/ купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Їхати недалеко: орендуємо апартаменти біля самого ларнакского аеропорту, через дорогу від пляжу Маккензі.Власне, тепер уже нам на голову літаки будуть сідати :) ІМХО, краще апартаментів може бути тільки вілла (напевно).Від готелів за місяць втомлюєшся, та й дорого, до того ж дитина традиційно припиняє їсти що-небудь, крім макаронів, а макарони на місяць вже мене не влаштовують.

Кидаємо валізи і на пляж. Пляж - пісок, ідеально для дітей, до того ж дуже дрібно, дитина забуває, що плавати ще не вміє, відразу у воду :)) Цього року Маккензі ще більше облаштували, кафешки багато змінили профіль, відкрили фастфуд, варто спробувати сувлаки (кіпрський шашлик) і гіроса (кіпрська шаурма, маленька порція 3.30 євро). Тут же можна купити піцу, біг маги, або посидіти в кафе і випити капучіно :) З прибережних закладів були ще в ірландському барі - дорого, несмачно і довго.У центрі, до речі, і обслуговування, і ціни на порядок краще. Раз вже почала тему їжі, продовжу. Цього року необачно довірилися радам "trip adviser".Він зовсім не ті ресторани присоветовал :) Місцеві ж ходять в "Ocean Basket", кажуть, смачно і недорого.Обов'язково варто спробувати рибне мезе, вкуснотища. Ще на прохання дитини були в місцевому "Макдональдсі", на порядок краще російського.Кава фраппе дуже смачний у них.

Источник: www.osd.ru

Похожие статьи:

  1. Кіпр Пафос Пам'ятки Відгуки
  2. Кіпр Лімассол Пам
  3. Кіпр Папантоніу Готель
  4. Айя Напа Кіпр Відгуки
  5. Кіпр Готелі Відгуки