Кіпр

Декабрь 3, 2014 – 16:12

Прага не просто столиця Чехії, а місто, яке захоплює кожного з чотирьох мільйонів туристів, що приїжджають сюди. Той, хто їде не в складі тургрупи, а самостійно, зазвичай бронює квитки в готелях, які розташовані в історичній частині міста, щоб уже з вікон милуватися прекрасним видом старовинних будівель.

Ще в 14 столітті почалося спорудження собору Святого Віта, виконаного в готичному стилі. Майже 600 років знадобилося, щоб це культове місце було добудовано для обґрунтування в ньому Празького архієпископа.

У тому ж столітті, тільки в його другій половині, на місці романського костелу був збудований, підносячись над Староміської площею, Тинський храм. А в стилі бароко за наполяганням князя Владислава II було споруджено кілька будівель Страгівського монастиря, які є безцінним скарбом для архітектури.

Національна Празька галерея. Тут зібрані твори живописців Середньовіччя, пейзажі чеських художників 17-20 століть, а також унікальні роботи майстрів з Азії, представлені картинами і скульптурами.

Пам'ятником архітектури вважається і приміщення Національного музею: воно є зразком такого напрямку, як неоренесанс. Тут зібрані археологічні, природничі та історичні експонати, а також національні костюми, прикраси, музичні інструменти. До речі, банкомати Ощадбанку в Празі ви знайдете легко.

Про Жіжковской телевежі існують протилежні відгуки, проте вона продовжує бути пам'ятником сучасної архітектури. Її висота - 216 метрів. Ресторан розташований на позначці 66 метрів, а оглядовий майданчик з видом на Прагу та її околиці - на висоті 100 метрів.

Побувати в Чехії з дітьми і не відвідати Празький зоопарк і ботанічний сад недозволено. Там знаходяться рідкісні представники тварин і рослин з усіх континентів.

Відвідати Прагу не головне. Головне - встигнути подивитися якомога більше місць, що представляють собою шедеври зодчества.

Похожие статьи:

  1. Торф для посадки рослин
  2. ​Жива огорожа з верби
  3. Обєднані Арабські Емірати
  4. Нові житлові комплекси
  5. Хижі акваріумні рибки