Традиційні сардинські килимки ingenix-group.ru - тэо инвестиций

Апрель 19, 2015 – 17:32


Традиційні сардинські килимки - це повністю натуральне виріб: починаючи від шерсті і закінчуючи барвниками, тут немає жодного штучного матеріалу. Крім цього, справжні килимки і донині виготовляються вручну. Дізнатися сардинські килимки можна завдяки іконографічному орнаменту, історія якого так само йде вглиб часів.


Справжні сардинські килимки можна зустріти в Нуоро, Орістано, Ольбії, а так само в різних невеликих провінціях, де заняття ремеслом вважається справжньою справою честі. Придбати невеликі килимки або килими Ви можете практично в будь-якій крамниці з сувенірами або під час фестивалів, коли торгові лотки встановлюються прямо на вулицях.

Купити справжній сардинський килимок Ви можете і в Порто Черво. Тут ви можете вибрати килимок на будь-який смак - маленький або середнього розміру, з орнаментом або без - головне, що завдяки цьому килимку, пам'ять про відвідини Сардинії залишиться з Вами надовго. На Сардинії поширено багато інших цікавих ремесел - гончарство, ювелірне майстерність, але це вже зовсім інша історія.

Похожие статьи:

  1. Незвичайні торти з мастикою і без мастики для свята
  2. ​Силіконові килимки - корисний інвентар
  3. ​Внутренняя отделка любых помещений
  4. Игровой ассортимент казино Плейфортуна