Абердін Шкафы-купе в Киеве

Март 6, 2015 – 08:45
Самими дощовими місяцями протягом року є жовтень і листопад.

Літній день в Абердіні досягає тривалості 18 годин. Саме влітку відпочинок в місті буде для вас найбільш комфортним і приємним.
Природа

У гирлах річок Дон і Ді, займаючи прибережну горбисту територію, розкинувся Абердін. Узбережжя повняться покладами золотого піску, які змінюються на північ від річки Дон дюнами. На півдні гирла Ді утворилися галькові пляжі і круті обривисті скелі.

Тут гармонійно сплітаються природне єство і діяльність людини. Квіткові зони розкинуті по всьому місту. У квітні вас будуть радувати нарциси, в липні - троянди, а серпні розквітне крокусами.
Пам'ятки


Місто з граніту здивує вас самими різними визначними пам'ятками. Більшість значущих пам'яток ви зможете побачити на березі річки Ді.

У центрі міста можна побродити по парку «Д'юті». Квіткові клумби, фонтани і ставки роблять це місце ідеальним для спокійного відпочинку на природі. У ньому ж розташований Зимовий сад, де вас порадує виставка самих незвичайних різновидів квітів. Тут є і японський сад, і оранжерея рідкісних рослин, і навіть «говорить» кактус.

Якщо ви не уявляєте своє життя без мистецтва, неодмінно відвідайте Галерею мистецтв Абердіна. У ній зберігаються знамениті полотна, колекції срібних виробів, а також різні предмети домашнього начиння.

Замок Крейтс, що знаходиться в 15 кілометрах від Абердіна, безсумнівно, є найвідомішою архітектурної спорудою передмістя. Величезний парк оточує ансамбль будівель замку.

У 1817 році був побудований Єпископський Собор на честь Св. Андрія. Це одна з найкрасивіших пам'яток міста. Спочатку будівля собору виконали в готичному стилі, але в ході реставрацій воно набуло рис бароко і класицизму.

Ще одна яскрава релігійна пам'ятка - Церква Святого Миколая. Звели її в XVIII столітті, після було добудовано східне крило церкви. Це яскрава, велична споруда, яка приваблює безліч туристів.

Неподалік від центру міста зведений університет Абердіна. Його заснували в 1860 році.

У 1775 році був відкритий інститут Гордона, який є найстарішим навчальним закладом міста.

Цікавим з точки зору архітектури є коледж Марішаль. Це розкішна будівля з граніту, побудоване в XIX столітті. У ньому ж розташовані археологічний та етнографічний музеї.

На старовинні особняки можна милуватися на вулиці Юніон. Це багатолюдна вулиця, де в будь-який час доби гуляють жителі міста і туристи.

Похожие статьи:

  1. ​Речные круизы по Европе
  2. Нові житлові комплекси
  3. Перестилання підлог
  4. Хижі акваріумні рибки