Піца в ресторані Ватикану

Январь 25, 2015 – 08:34

Піца в ресторані Ватикану

Окреме місце в меню ватиканських ресторанів займають чудові десерти. Знамениті тіраміссу і джелато залишать незабутні враження про подорож до Ватикану.

Популярним напоєм у державі-місті Ватикані вважається кави. Правда, знамениті капучино і еспрессо готують тут виключно для іноземних туристів. Місцеве населення віддає перевагу більш традиційний спосіб заварювання кави. До слова, саме іноземні гості Ватикану воліють пити каву з італійською граппой. Такий напій місцеві жителі називають корретто. Із спиртних напоїв найбільшу популярність здобули дивовижні італійські вина. Цікаво, що спеціально для Ватикану багато винороби випускають особливий вид кагору та інших церковних вин.


Найбільш популярними ресторанами у Ватикані вважаються Les Etoiles, тато Rex, La Pergola. Всі ці заклади знаходяться в безпосередній близькості від Собору Святого Петра. Кожен ресторан має особливою атмосферою, яка занурює відвідувачів у незвичайний світ Стародавнього Риму. Вартість повноцінного обіду в цих закладах становить близько 15 € за людину. А знаменита італійська паста або піца обійдуться всього в 10 €.
проживання

Невелика держава Ватикан, на яке покладено виключно релігійні функції, не має власних готелів. Для розміщення найкраще підібрати апартаменти, розташовані на території Риму в безпосередній близькості від Ватикану. Правда, перед поїздкою варто ретельно уточнювати комплектацію номерів та їх вартість, оскільки біля Ватикану є кілька робочих районів, де за ціною шикарних готелів можуть запропонувати абсолютно некомфортні кімнати без окремих санвузлів.

Похожие статьи:

  1. Клімат і погода Ватикану
  2. Підбор ретро патрона
  3. Безпека у Ватикані
  4. Перестилання підлог