Кіпр

Ноябрь 18, 2014 – 15:21


Іспанська блог Ameseros Viajeros публікує шість основних правил правильної оренди автомобіля під час подорожі.
1. Бронювати машину через агрегатор компаній для економії грошей
Існує безліч компаній, які здають в оренду машини, і порівняти їх ціни, можливо, найкращий і прямий спосіб, однак забронювати машину через метапоіскових систему - теж відмінна ідея.
Зазвичай вони пропонують кращі ціни, тому що компанії дають їм більш вигідні тарифи. Потрібно вибрати одну з компаній і знайти про неї відгуки в Інтернеті.
2. Звернути увагу на форму оплати
Зазвичай компанії просять дані кредитної картки, на якій блокують суму депозиту, про яке ми поговоримо трохи пізніше. Деякі компанії приймають і дебетні карти за умови, що клієнт придбає їх страховку. Якщо є якісь сумніви, треба зв'язатися з компаній перед бронюванням.
3. Дізнатися про паливної політики компанії
Це на перший погляд здається не настільки важливим, а в підсумку може вилитися у велику суму. Брати машину напрокат треба в тих компаніях, де нададуть її з повним баком. Компанія надає машину з повним баком, просить залишити заставу, який повернуть, якщо бак при поверненні машини також буде повний. Потрібно на місці перевірити рівень масла, і якщо щось не так, звернутися до співробітника.
4. Завжди набувати страховий поліс


Велика частина компаній з прокату автомобілів включає у вартість стандартний страховий поліс. Цей стандартний тариф не включає в себе колеса, шини, стекла, фари, ключі, обвивка і т.д. Компанія попросить залишити заставу на випадок, якщо клієнт зашкодить щось, що не входить в стандартний страховий поліс - тобто практично що завгодно.
В Іспанії депозит складає зазвичай від 400 до 1200 євро, залежно від компанії і машини. Якщо до машини додається тільки стандартна страховка, то краще придбай додаткову.
5. Завжди оглядати машину
Потрібно оглянути машину як перед тим, як її взяти, а також перед тим, як повернути. Треба перевірити колеса, скла, фари, салон - все до самої дрібниці. Якщо співробітники компанії з прокату автомобіля відмовляються бути присутнім при огляді або каже, що це не так важливо, необхідно наполягати. Якщо виявиться якийсь дефект, треба відразу ж повідомити про це і наполягати, щоб це вписали в контракт, який має бути підписаний всіма сторонами. Це допоможе уникнути проблем при поверненні машини. Точно такий же огляд треба виконати і при поверненні, після чого співробітники повинні надати заяву, що з машиною все гаразд.
6. Бути уважніше до додаткових витрат
Іноді з клієнта можуть зняти додаткові гроші за обслуговування поза робочих годин, за здачу машини в іншому офісі, за оплату кредитною / дебетові картою, за поїздку на машині в іншу країну ... Потрібно уважно прочитати умови оренди машини перед тим, як її забронювати.

Похожие статьи:

  1. Природні пам
  2. Стрижка собак
  3. Шан РОСЛЕС
  4. Автовикуп