Айя Напа Кіпр Відгуки

Айя-Напа, Кіпр: Айя-збільшення обсягу повногрудою «Tonkostey туризм»

Октябрь 29, 2014 – 03:38

5 * Айя-Напа Кіпр - відгуки
Забронювати готель в Айя-напе за найкращою ціною  

Айя-Напа від А до Я: готелі, пляжі, море, розваги та екскурсії.Яскраві фото і відео. Відгуки туристів про Айя-Напі.

 

Айя-Напа - популярний курорт з бурхливим нічним життям, що ідеально підходить для молодіжного відпочинку.Недарма Айя-Напу (або Айа-Напу) часто називають «другою Ибицей»: величезна кількість дискотек, барів і таверн підтверджує цей статус.Аквапарк, широкі пляжі із золотим піском і дрібне безпечне море роблять це місце привабливим і для сімейного відпочинку з дітьми.

 

Втім, один з тусовочних центрів Кіпру колись був скромним селищем рибалок, де єдиною пам'яткою був монастир Айяс Напас.За легендою, багато століть тому на цьому місці росли непрохідні ліси, де досить часто полювали жителі довколишніх селищ.Одного разу один з них у цій частіше наткнувся на печеру, в якій зберігалася стародавня ікона Діви Марії.Люди визнали це хорошим знаком і з тих пір почали будувати тут свої оселі.А назвали вони це місце Айя-Напа, що в перекладі означає «Священні лісу».

Як дістатися

 

У Айя-Напа The переважний Ehat від аеропорту Ларнаки - шлях приведе вас близько 45 хвилин і буде коштувати близько 55-60 євро.Крім того, з усіх великих міст Кіпру до Айя-напи ходять автобуси та маршрутні таксі.

 

Курорт має досить скромні розміри, так що при бажанні там можна обійтися без транспорту і зовсім.Якщо ж ви захочете переміщатися трохи швидше, можна буде орендувати велосипед або мопед.

 

Таксі або орендою машини тут є сенс скористатися тільки в тому випадку, якщо ви вирішите виїхати за межі міста, бо пробки в самій Айе-напе зазвичай такі ж довгі, як і черга на вільні паркувальні місця.

Источник: tonkosti.ru

Похожие статьи:

  1. Кіпр Тури Відгуки
  2. Кіпр Готелі Відгуки
  3. Весілля на Кіпрі Відгуки