Людина налітав 24 мільйони кілометрів

Январь 21, 2015 – 16:34Ви можете вважати, що багато подорожуєте, але ніхто - у прямому сенсі, ніхто - не подорожував по повітрю стільки, скільки цей літній британець.
За своє життя 74-річний Фред Фінн відвідав 150 країн і зараз володіє почесним званням «людини, налітав найбільшу кількість миль». У понеділок Фінн розповів виданню The Huffington Post про те, як йому вдалося пролітати 24 мільйони кілометрів. За своє досягнення мандрівник навіть потрапив до Книги рекордів Гіннесса.


«Коли я жив у Нью-Йорку, мені доводилося літати через Атлантику щотижня протягом чотирьох років, - розповів британець. - На щастя, незабаром з'явився надзвуковий пасажирський літак Конкорд, завдяки чому тривалість польоту з Вашингтона в Найробі або Сінгапур скоротилася приблизно вдвічі ».
Паспорт міжнародного бізнесмена складався з трьох скріплених паспортів, заповнених дійсними візами. Зараз він користується тільки паспортами США і Великобританії, часто відмовляючись від штампів для економії місця.
На свої поїздки Фінн заробляє написанням оглядів на і TripAdvisor, потрібно відзначити, досить успішно: на його поновлення підписані більше 43 тис. читачів. Зараз більшу частину часу Фред Фінн живе в Україні.
«У всіх країнах, які я відвідав, я небудь працював, або жив. Я вважаю, що затримка вильоту в аеропорту навряд чи зійде за перебування в країні. Дійсно побувати в новій країні - значить як мінімум вийти і побачити її », - стверджує мандрівник.

Похожие статьи:

  1. На оренді автомобіля можна заощадити
  2. ​Моноліт в будівництві
  3. Дизайн стелі як частини інтерєру
  4. Будівництво будинків з блоків