Кіпр

Октябрь 29, 2014 – 19:52


Ви бажаєте, щоб рідкісні дні відпустки запам'яталися б Вам на все життя? Тоді Вам варто вибрати відпочинок в Ізраїлі! Бажаєте відвідати святі місця, і прослідувати за біблійними стежках? Тоді Вам до Ізраїлю! Ви мрієте про можливість поніжитися в ніжних променях сонця на чудовому морському узбережжі? Запрошуємо Вас на відпочинок в Ізраїль! Мрієте хоч раз в житті на власні очі споглядати чудові оазиси в пустелі, сидячи верхи на верблюді? Вам в Ізраїль! Це справжнє царство контрастів - так лаконічно можна описати цю священну землю як для християн, так і для мусульман та іудеїв. Осередок древніх культур, Ізраїль, місце зустрічі розумного Заходу з емоційним Сходом. На маленькій території цієї держави поруч співіснують, здавалося б, несумісні речі. 

Тут Ви знайдете моря і пустелі, гірські хребти і ущелини, сучасні міста і руїни, розкішні готелі та намети бедуїнів, сніг і спеку. Ізраїль є справжнім райським куточком для туристів, адже тут Вашій увазі пропонуються найрізноманітніші способи розваги та активного відпочинку: дайвінг, рафтинг, віндсерфінг, сафарі і різні пізнавальні екскурсії по справжньої колиски культури, все це чекає своїх гостей. Не менш знамениті і місцеві лікувальні курорти цієї країни чотирьох морів - таке дотепне ім'я від ізраїльтян отримало цю державу, велика частина якого зайнята пустелею. Цілющої перлиною Ізраїлю вже тисячі років вважається Мертве море - ще одна причина, чому неодмінно варто відвідати це царство ласкавого сонця і східної гостинності.


Ізраїль є одним з найбільш привабливих місць для туристів. Його курорти і вся країна в цілому оточена горами, пустелями і лісами, розташованими на невеликому шматочку землі на східному узбережжі Середземного моря.

Похожие статьи:

  1. Цікава гра
  2. Автовикуп
  3. Репітери
  4. ​Туніс
  5. Похід