Кіпр Сезон для Відпочинку

Коли починається пляжний сезон на Кіпрі?

Декабрь 2, 2014 – 16:08

Сезон-відпочинку-на-Кіпрі
             

Скажіть будь ласка, коли можна сміливо купатися на море? У якого місяця відкривається пляжний сезон і вода буде хоча б 20 градусів.

         

Пляжний сезон на Кіпрі починається в травні місяці, добре відпочивати також у червні, а ось у липні стає слішлом жарко.Однак є любителі і спекотних місяців, коли вода для купання досягає приблизно 30 градусів.Багато людей приїжджають на відпочинок і в серпні, і у вересні. Весна на острові починається в лютому, але погода в цей час дуже пременчіва.Клімат на Кіпрі м'який, відпочивати можна в будь-який час року, а коли сезон не дуже підходить для купання, можна зайняти час екскурсіями, наприклад, в грудні або січні.В цей час температура на острові 18-20 градусів тепла.

      Lada        

Якщо хочете купатися в морі, то приїжджати потрібно в кінці травня, тоді температура води піднімається до 20-21 градуса.Це, звичайно, не найтепліша вода, але зате бадьорить і плаваєш енергійно.Правда, мене здивувало, що на моє запитання про те, коли найкраще приїжджати на Кіпр (ми були в Ларнаці) місцевий beach boy відповів, що в квітні.А він роз'яснив, що в квітні дуже красиво, гарна природа, все цвіте.

      Мелена        

З досвіду своїх поїздок на Кіпрі, можу сказати, що можна їхати з початку, середини травня.Море буде прохолодне, але купатися буде вельми комфортно. Плюс, як озвучила Мелена, на початку травня у них зацвітають усі дерева, чагарники, дуже багато квітів.

      Анастасія       RowSpan = "2"  

У травні, дійсно, купатися вже можна тим, хто вважає за краще не занадто теплу воду.Але, особисто я, вважаю, що найкращим часом для відпочинку на Кіпрі є вересень.Море добре прогріте і не так жарко, як літом.

      Ирина        

На Кіпр краще їхати не раніше червня і то це не гарантія.що море буде досить теплим для купання. Рік на рік не доводиться. Купальний сезон триває до кінця вересня. Але найспекотніший місяць, безумовно, серпень.

      Наталя Канаш       RowSpan = "2"  

На Кіпр можна їхати в будь-який час року, тут навіть взимку тепло) клімат помірний, температура повітря в зимовий час тримається близько 19 градусів.У горах може бути сніг, температура опускається нижче нуля, для гірськолижних курортів - це дуже добре.У літній час температура на Кіпрі досягає 35 градусів, приготовані на грилі perenositsâ дуже легко.Купатися можна, хоч, цілий рік, але краще навесні, восени і, природно, влітку.

   

Источник: turtella.ru

Похожие статьи:

  1. Установка домофону
  2. Кіпр Відпочинок з Дитиною
  3. Кіпр Лімассол Відгуки
  4. Кіпр Готелі Відгуки