Самі незвичайні утворення на поверхні Землі

Январь 17, 2015 – 07:27

Каньйон Антилопи

Цей загадковий каньйон розташований в південно-західній частині США, а місцеві племена називають його «місцем, де вода тече через камені». Тисячоліттями дощова вода стікала по скелях, згладжувала їх, викликала ерозію, прокладала нові маршрути і відкривала приховані печери. Зараз робота атмосферних опадів схожа на справжній художній твір і виглядає шалено красиво, як зовні, так і зсередини.

солончак Уюні

Дивлячись на фото болівійського солончака Уюні, створюється стійке відчуття, що над знімками неабияк попрацювали в графічному редакторі. Однак все це просто справа рук природи. Солончак Уюні вийшов злиттям геотермальних джерел з солоними озерами. Коли проходить дощ, тонкий шар води над сольовими утвореннями перетворюється на справжнє дзеркало. Тут дуже легко загубитися між небом і землею.

Цінжі-дю-Бемараха

Цей заповідник карстових ландшафтів на Мадагаскарі отримав неофіційну назву «Кам'яний ліс». Вежі різної висоти з розмитого вапняку розкинулися на площу в 666 квадратних кілометрів і з висоти дуже схожі на звичайнісінький ліс. Крім кам'яних статуй тут водиться кілька унікальних видів лемурів, а саме місце зараховане до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Похожие статьи:

  1. ​Самі незвичайні басейни світу
  2. Самі незвичайні утворення на поверхні Землі частина 2
  3. Самі незвичайні готелі світу
  4. ​Самі незвичайні природні памятки Бразилії
  5. ​Самі незвичайні будівлі світу