Туроператор Бібліо Глобус. Тури Бібліо Глобус.

Ноябрь 16, 2014 – 12:51

Туроператор Библио Глобус. Туры Библио Глобус.

горящі путівки і OT BIBLIO глобус.BIBLIO ГЛОБУС У Санкт-Петербурзі. Кінний тур Бібліо глобус.

 

У 1994 році відомий Home Shopping "Бібліо-Глобус" заснована туроператорів Бібліо Глобус ".Туроператор пропонує пляжний відпочинок, комбіновані тури, круїзи.Протягом 18 років спеціалізується тільки на виїзному туризмі.

 

Тури і путівки від «Бібліо Глобус» це популярні курорти в країнах Північної та Південної Америки, Південно-східної Азії, Африки та Європи.Пропонуються повні пакети путівок і турів в які входить трансфер і авіапереліт.

 

Горящие туры в Грецию из Санкт-Петербурга. Будь пакетний тур можна доповнити груповими та індивідуальними екскурсійними, ви можете замовити індивідуальний або VIP трансфер.Туроператор «Бібліо Глобус» організовує для Вас додаткові послуги (такі як рибалка, шоп-тури і т.д.). Так само користуються популярність гарячі тури і путівки від «Бібліо Глобуса».

 

З кожним роком туроператор розширює свої напрями та послуги, пропонуючи за доступною ціною гідний відпочинок.Юридична назва туроператора «Бібліо Глобус» - «Бібліо-Тревел», ТОВ «Бібліо-Тревел» полягає в єдиному реєстрі туроператорів по номером - МТ1 008475, товарний знак - «Бібліо Глобус». Горящие туры в Тунис 9322 рубля. ВД «Коммерсанть» в березні 2012 року склав рейтинг «Найбільших турфірм за 2011 рік», в якому 2 місце зайняв туроператор «Бібліо Глобус».

 

По Росії близько 29 тисяч турфірм і турагентств працюють з цим оператором, 550 турфірм є представниками в регіонах (поза Московської області та Москви).За рейтингом Банско за 2010 і 2012 туроператор «Бібліо Глобус» був виділений серед лідерів турбізнесу по перевагах турфірм і турагентств.

 

Молодежные отели Бодрума У туроператора у вісімнадцяти містах працюють офіційні представники: Санкт-Петербург, Москва, Нижній Новгород, Казань Єкатеринбург.Туроператор «Бібліо Глобус» організував 5 власних структурних підрозділів, які приймають і обслуговують туристів: у ВАТ, в Тунісі, у В'єтнамі, в Таїланді і на Кіпрі.

 

Якість і надійність послуг в туризмі гарантує багаторічний досвід роботи і професіоналізм співробітників компанії «Бібліо Глобус».Штат туроператора Бібліо Глобус налічує близько трьохстах досвідчених співробітників.Тури і путівки «Бібліо Глобус» задовольнять будь-якого туриста, навіть самого вимогливого.

 

Багато праці і відповідальності вкладають співробітники «Бібліо Глобус» для того щоб організувати тури, гарячі тури і щоб у туристів залишилися тільки яскраві і позитивні від відпустки! Вдячні відкликання туристів ось основне завдання «Бібліо Глобус».

Источник: azbuka-turizma.ru


https://lambangdaihoc.net/lam-giay-to-gia-gia-re-uy-tin-lam-nhanh-trong-ngay/

Похожие статьи:

  1. Весільний Тур на Кіпр
  2. Путівка Санкт Петербург Кіпр
  3. Кіпр Відпочинок в Травні
  4. Виробництво ПВХ профілю
  5. Відгуки про відпочинок на Кіпрі