Кіпр в несезон

Октябрь 30, 2014 – 03:57

Писати про Кіпр, давно уподобаному нашими співвітчизниками, явно не оригінально.Єдине, що вселяє в мене впевненість у те, що моя розповідь буде кому-небудь цікавий, це те що я побував там в не сезон, про що зовсім не шкодую у всякому разі зустрічалися мені більше греки, ніж туристи, на відміну від більшості наших співвітчизників.
Айя-напа взимку схожа на голлівудську декорацію після завершення зйомок - все незліченна безліч кафе (російські теремки, іспанські таверни, ковбойські салуни, італійські піцерії ...) все закрито, за рідкісним винятком.
Туристи, проте трапляються, але як правило, похилого віку, зате можна зустріти греків, відпочиваючих після спекотного туристичного сезону.Жінок попадається мало, в основному чоловіки.  
Дивлячись на цих чоловіків, якось не віриться, що вони можуть куди-небудь поспішати. Кажуть, коли у кіпріота нарісовивается термінова справа, він спочатку п'є чашечку кіпрського кави (це не менше 20 хвилин), а потім приступає, якщо справа сама не розсмокчеться.Правда, справи проте на Кіпрі робляться і дуже непогано. Але, про це трохи пізніше. У Вікіпедії написано, що Айя-напа влітку це щось на зразок Ібіци.Ібіцу не розгледів, а от дуже симпатичний, правда, не діючий монастир відвідав.Вхід туди вільний, вірніше платиш за своїм розсудом. Кухоль з пожертвами стереже дрімаючий дідок.
Так би й залишилося у мене враження від цього курортного міста, як про сонному неквапливому місці, де сховалися господині вивішують білизну прямо на вулицях, якби не гул натовпу на околиці.
Це було так несподівано, що я, на орендованому за 7 євро в день велосипеді, кинувся туди, грали у футбол, ймовірно, вхід був платний, про це говорив, таким чином, економить уболівальник.

Источник: lihotkin.livejournal.com

Похожие статьи:

  1. Насолода на Кіпрі
  2. ​Туристический Израиль
  3. Туристичний Ізраїль
  4. Дитячий Відпочинок на Кіпрі
  5. Відпочинок на Кіпрі