Добрі пасажири допомагають подружній парі вижити в аеропорту Хітроу

Февраль 11, 2015 – 15:04Пара, вимушена проживати в лондонському аеропорту Хітроу після втрати майна, була здивована кількістю пропозицій допомоги та підтримки з боку незнайомих людей.
Близько 18 місяців тому 71-річний Алан Лейн і 62-річна Катріна Сміт позбулися свого будинку і всіх заощаджень. Після звільнення з роботи і невдалих фінансових вкладень подружжя, які прожили разом 28 років, опинилися на вулиці. 

Їм не надається соціальна допомога, оскільки ніхто з подружжя не є інвалідом або психічно хворою людиною, вони не вживають алкоголь та наркотичні речовини, не мають дітей, які перебувають на їх утриманні. Після відмови в допомозі і з боку благодійних організацій їх єдиною дахом над головою стала будівля міжнародного аеропорту, де вони постійно ховаються від охоронців.
На щастя, не всі люди настільки черстві - за словами подружжя, величезна кількість пасажирів зі всього світу пропонують їм гроші, їжу, тимчасову роботу. Саме дані засоби до існування дозволяють їм періодично знімати найдешевші номери в міських мотелях для того, щоб прийняти душ, попрати одяг і виспатися. Один з таких добросердих незнайомців навіть організував спеціальний фонд в соціальній мережі, на даний момент їм зібрано вже більше 17 тисяч доларів.

Похожие статьи:

  1. Купить Арава, где заказать Арава по низкой цене с доставкой
  2. Як зробити так щоб мама і тато не завадили відпочити
  3. "Сонячне затемнення" допоможе зарядити гаджети в салоні літака