Tropicalia стане синонімом неперевершеної якості на світовому ринку туристичних послуг

Февраль 14, 2015 – 17:06У Домініканській республіці венесуельський мільярдер і відомий медіамагнат Густаво Сиснерос (Gustavo Cisneros) оголосив про початок реалізації проекту Tropicalia в околицях міста Мічес (Miches) в 170 кілометрах від Санто-Домінго.

За задумом Сіснероса, в мережу Tropicalia увійде 10 об'єктів класу «люкс». Першою зіркою курорту стане новий домініканський готель всесвітньо відомої марки Four Seasons. Відкриття заплановане на 2016 рік.
Tropicalia буде являти собою масштабний курортний комплекс, який займе кілька гектарів живописного узбережжя затоки Самана. Район Мічес, який ніколи не відрізнявся щільністю забудови і великою кількістю туристичних об'єктів, останнім часом стрімко набирає популярність у зв'язку з недавно відкрився шосе, що з'єднує Мічес з аеропортом Пунта-Кани і центральною частиною Домінікани.
Творці проекту бачать перед собою амбітну мету: протягом найближчих декількох років зробити Мічес центром сталого туризму класу «люкс» не тільки в Домініканській Республіці, але й у всьому Карибському регіоні. А ім'я Tropicalia - синонімом неперевершеної якості на світовому ринку туристичних послуг.
Додамо, що будівництво розраховане на 30 років з первинними інвестиціями в 2 мільярди доларів США. Tropicalia також стане вагомим внеском в економіку регіону, створивши 2'000 прямих і непрямих робочих місць на першому етапі і 14'000 по закінченні будівництва.
Густаво Сиснерос володіє медіахолдингом CisnerosGroup, який об'єднує активи в сфері ЗМІ, шоу-бізнесу і телекомунікацій. Виручка CisnerosGroup, чия штаб-квартира розташована у Флориді, в 2010 році склала 1.5 мільярда доларів США.

Похожие статьи:

  1. Как вы можете провести оценку системы рекуперации тепла
  2. Сонячне затемнення залишило готелі Шпіцбергена без вільних місць
  3. Добрі пасажири допомагають подружній парі вижити в аеропорту Хітроу